Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Halen fırsatınız varken Super Mario, Zelda ve daha fazla Nintendo Switch’e özel oyunu 35 $ karşılığında edinin

Halen fırsatınız varken Super Mario, Zelda ve daha fazla Nintendo Switch’e özel oyunu 35 $ karşılığında edinin

Gelecek hafta Prime Day için video oyunlarında harika fırsatlar bekliyoruz, ancak Target, bir dizi popüler Switch oyununu yalnızca 35 $ karşılığında listeleyerek etkinliği erken başlatıyor. Büyük fiyat indirimlerinden yararlanmak için Target Circle üyesi olmanız gerekecek; ancak kaydolmak tamamen ücretsizdir ve yalnızca birkaç saniye sürer. Ayrıca bu video oyunu fiyat satışları, mağazadaki binlerce ürünün fiyatlarını düşüren Target Circle Week’in bir parçası olduğundan, bir dizi başka fırsatın da kilidini açacaksınız.

Switch oyunlarına gelince, 35 dolara satışa sunulan önemli oyunlar arasında The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Pikmin 4, Kirby and the Forgotten Land ve daha fazlası yer alıyor. Switch oyunlarında genellikle bunun gibi cömert indirimler görülmez, bu nedenle bu klasik oyunları henüz oynamadıysanız mutlaka bir göz atın. Ve eğer yaz ortak eğlencesi arıyorsanız, New Super Mario Bros.’u alabilirsiniz. 35 $ ​​karşılığında U Deluxe, oyun en fazla dört arkadaşın yerel oyuna katılmasına izin veriyor.

Bu kadar iyi anlaşmalar çok nadir olduğundan, Target muhtemelen 13 Temmuz’da Target Circle Week sona ermeden önce Switch oyun anlaşmalarının bir kısmını veya tamamını satacak. Neyse ki Target’ta hem fiziksel bir ekran hem de Ve Bu teklifte Switch oyunlarının dijital versiyonları mevcuttur. Dolayısıyla, dijital oyun oynamayı tercih ediyorsanız, Target’tan Switch eShop’ta kullanılabilecek bir anahtar satın alabilirsiniz. Fiziksel olarak satın almayı seçerseniz, yerel Target mağazanız muhtemelen aynı gün teslimat veya teslim alma olanağı sunacaktır.

Target Circle Week için Nintendo Switch oyun fırsatları

Fiziksel ve dijital versiyonlar 35$ karşılığında mevcuttur

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Walmart’ta şaşırtıcı derecede daha düşük bir fiyata satılıyor. Fiziksel kopyayı yalnızca 30 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Walmart da sunuyor Mario Kart 8 Deluxe yalnızca 30$’a.

READ  Belkin'in MagSafe Süreklilik Kamerası montajı, kolay bir web kamerası yükseltmesidir

Tüm ucuz Switch oyunlarına göz atmayı bitirdikten sonra, birkaç dakikanızı ayırıp bu oyunlara dalın Hedef teklif iki alana bir bedava Video oyunları, filmler, kitaplar ve daha fazlası hakkında. Tüm kategorileri karıştırıp eşleştirebilirsiniz, bu da size ucuz fiyatlarla istek listenizi filtrelemenin kolay bir yolunu sunar.

Walmart’ın büyük yaz indirimi 8 Temmuz’da başlayacağı için Prime Day’de Amazon’u yenmeye çalışan tek şirket Target değil. Bu nedenle, daha harika fırsatlar arıyorsanız, hafta boyunca tekrar gelmeyi unutmayın. Ayrıca 16-17 Temmuz’a kadarki en iyi erken Prime Day fırsatlarını da ele alacağız; bu nedenle en son indirimler için Prime Day Merkezimize göz atmayı unutmayın.