Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Halk, Pakistan-Türkiye işbirliğini ilk Pakistan Netflix orijinali olarak görüyor

Bu hafta sonu bir muhabir Twitter hesabından Netflix’in Pakistan’dan gelen ilk orijinal web dizisini onayladığını duyurdu.

Web dizisinin yapımcıları hakkında herhangi bir ayrıntı açıklanmadı. Proje hakkında paylaşılan tek bilgi, her sezonun on üç bölümden oluşacağı üç sezona yayılacağı.

– Reklam –

Ayrıca bu proje için çok büyük fonların ayrıldığı da ortaya çıktı. Bu haberin ardından Pakistanlılar heyecanlarını paylaşmadan edemediler ve hemen içerikle ilgili birçok varsayımda bulunmaya başladılar.

Birkaç kişi, popülaritesi nedeniyle bir Netflix bileşeni haline gelebileceğini ve içeriğe platformla daha alakalı bazı eklemeler yapabileceğini söyleyerek ‘Parizaad’ ile alay etti. Bazı yorumcular, klasik Urdu romanının bir televizyon uyarlaması biçiminde Netflix’in Pakistan uyarlamasına dönüştürülebileceğini öne sürdüler.

– Reklam –

Ancak, web dizisinin üç sezonunun şimdiden duyurulduğunu fark eden bazıları, Ayesha Omar, Ushna Shah ve Farhan Alli Ağa gibi isimlerle Pak-Türkiye ortaklığının şimdiden kurulduğunu düşünüyor. Oyuncu kadrosu yerel TV kanalı yerine Netflix’e gönderilebilir. Ancak işbirliği geçen hafta ‘Lala Turki’ dizisi şeklinde geçici olarak duyuruldu.

Bununla birlikte, bu varsayımların hiçbiri kesin olarak yanıtlanmadı ve Pakistan’ın Netflix için ilk orijinal planının tamamlanmasının ardından izleyicilerin ne göreceği henüz belli değil.

Yazar hakkında

reklam

READ  SoCal Gündemi: Anaheim'ın Küçük Arabistan'ını Keşfetmek