Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Hanım. Marvel Tanıtımı: Disney+’daki MCU’da görünen ilk Müslüman süper kahraman

'Hanım.  Marvel Tanıtımı: Disney+'daki MCU'da görünen ilk Müslüman süper kahraman

2013’te Marvel Comics, New Jersey’den Carol Danvers, diğer adıyla Captain Marvel’a tapan Pakistanlı-Amerikalı bir genç olan Kamala Khan’ı tanıttı. 2014’te Kamala’nın süper kahraman yetenekleri, kendi solo dizisi ve takma adı Süper Kahramanlar vardı – Bayan Marvell Onu bir Marvel çizgi romanında manşet olan ilk Müslüman süper kahraman yapıyor.

Dokuz yıl sonra Kamala, Disney Plus’ın en yeni dizisi ‘Ms. Marvel’de yeniden tarih yazdı. Marvel Stüdyoları Salı günü fragmanını yayınladı. Dizi 8 Haziran’da başlayacak.

yeni gelen Iman Villani Marvel Studios tarafından kapsamlı bir araştırmadan sonra unvan rolünü kazandı. Yeni yüzü Sagar Sheikh, ağabeyi Aamir rolünde, Mohan Kapoor (Disney Plus Hotstar dizisi “Crime Next Door”) ve ebeveynleri Munibeh ve Yusuf, Matt Lintz (“The Big Sick”) olarak Zenobia Shroff (“The Big Sick”) eşlik ediyor. The Walking Dead”) en iyi arkadaştır.

Fragman “Blind Lights” The Weeknd’de, Kamala lise rehberlik danışmanının ofisindeyken, konuşma balonu karalamaları, kalpler ve şeytan boynuzları ekranda beliriyor. Kamala gündüz rüyası gören bir süper kahraman olarak tanımlanır, ancak bir noktada, enerji patlamalarını serbest bırakma ve havada yürümek için parlayan sıçrama tahtaları yaratma yeteneği gibi garip kozmik güçler kazanır. Fragmanın ilerleyen bölümlerinde, titiz bir kırmızı ve mavi çizgi roman kostümü var ve dev bir parlayan yumrukla bazı kozmik yumruklar atıyor.

Bişa K. Ali (“Four Weddings and a Funeral”, Hulu) baş yapımcı ve baş yazar olarak görev yapıyor ve altı bölümlük ilk sezonun yönetmeni Sharmeen Obaid-Shenoy (“Save a Face” ve ” Nehirdeki Kız: Bağışlamanın Bedeli”), Mira Menon (“tüm insanlık için”), Adel Al-Arabi ve Bilal Falah (“yaşamak için kötü çocuklar”).

Marvel başlangıçta “Mrs. Marvel”in 2021’in sonlarında vizyona gireceğini duyurdu, ancak pandemiden sonra takvimi dokuz Marvel Sinematik Evrenindeki diğer film ve diziler, stüdyo diziyi 2022 yazına itti. Bu da gösteriyi “harikalarFellaini’nin Brie Larson Carol Danvers ve Teyonah Parris’in Monica Rambeau (WandaVision’dan) ile birlikte yer alacağı ‘Kaptan Marvel’in Şubat 2023’teki ilk filminin devamı niteliğindeki film.

READ  Doja Cat'ten 'Attention' Yeni Müzik Videosu - VIBE.com

Aşağıdaki fragmanı izleyin.