Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Harrison Butker şakasından sonra Mike McDaniel’ın tavsiyesi: ‘Ne söylersen söyle, buna inansan iyi olur’

Harrison Butker şakasından sonra Mike McDaniel’ın tavsiyesi: ‘Ne söylersen söyle, buna inansan iyi olur’

Chiefs koçu Andy Reid’in bu hafta gazetecilere konuşma yapması bekleniyor. Muhtemelen kendisine, golcü Harrison Butker’ın tartışmalara yol açan ve elinin kesilmesi ve kendisiyle aynı yaşta olması yönünde çağrıda bulunan son açıklamaları sorulacak. Kültürü iptal edin! Öte yandan karşı bir tepki.

Salı günü Dolphins antrenörü Mike McDaniel’e Butker’ın durumu soruldu. Spesifik olarak McDaniel soyunma odasına giren siyasi meseleleri nasıl ele alıyor?

McDaniel gazetecilere verdiği demeçte, “Eğer modda yeniyseler oyuncuların gözlerini platformlarına açmanız gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Sanırım toplum içinde söylediklerinizin parçalanabileceğini ve sonsuza kadar sizinle kalabileceğini anlamalısınız. Ne söylerseniz söyleyin, buna inansanız iyi olur. Siz sadece insanları, söyledikleri her şeyin sonuçlarını anlamaları için eğitmeye çalışıyorsunuz. Seçme özgürlüğüne sahipler ve eğer bu yönde gitmek istiyorlarsa bırakın ilerleysinler.”

McDaniel haklı. Siyasi görüşlerinizi ifade ederken ne söylerseniz söyleyin, ona inansanız iyi olur. Çünkü bu temelde genel kişiliğinizde bir dövme olacak.

Tabii, mevcut gündeminize uyacak şekilde pozisyonunuzu sık sık değiştirmediğiniz ve daha önce ne söylediğinizi kimsenin hatırlamayacağı sürece.

aynı zamanda, Gördüğüm en iyi çekim Butker’ın durumuyla ilgili bu hafta başlarında Jon Stewart’tan bilgi geldi. 15 dakika değerindedir çünkü günümüzün siyasi söylemini şekillendiren pek çok edimsel saçmalığa değinmektedir.

READ  Oyuncular, devre arasında çifte oyuna girmelerine rağmen Korsanlar gol atarken garip 'dördüncü vuruş kuralı' yüzünden hüsrana uğradı