Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bence Samoa Joe az önce Darby Allen’ı öldürdü

Bence Samoa Joe az önce Darby Allen'ı öldürdü

Samoa Joe’nun bu hafta iki şampiyonluk savunması var. İlki 7 Aralık’taydı. dinamitburada TNT Şampiyonasını Darby Allen’a karşı tehlikeye attı.

İlk başta hepsi Joe’ydu, kahraman Darby’yi meşhur bez bebek gibi ortalıkta savuruyordu. İmza dalışından kaçınıldı ve Joe bunu, Allen’ı halkadaki yan paspasların altındaki betona çarparak takip etti.

Bu, iki adamın en iyi yaptıkları şeylerden bazılarını göstermelerine izin veren eğlenceli bir esnemeydi – Joe cezayı verir ve Darby ölüm gibi satar. Aynı zamanda imzalı geri dönüşüne de damgasını vurdu.

O geri dönüşü Coffin Drop ile tamamlamayı dört gözle bekliyordu ama şampiyon hazırdı. Allen’ı Coquina’nın çantasında yakalamak için kendini konumlandırdı. Darby baskıdan çok gurur duyuyordu ama baskı çoktan bitmişti ve hakem Bryce Remsberg ona seslenmek zorunda kaldı.

Darby zilden sonra tekrar belirdi ve Joe bundan hiç hoşlanmadı. Allin’in kaykayını piste koyarak karşılık verdi ve Muscle Buster onu tekerlekler üzerinde döndürdü!

Darby çok sancılı satranç oynuyor ama OWWWWW!

Wardlaw günü kurtarmak için koştu ve kemerini geri kazanmak için Joe ile bire bir maç yapmaya devam etti. Bundan önce Joe, Ring of Honor Television unvanını Cumartesi günü Final Battle’da Juice Robinson’a karşı savunmak zorunda. Ve Darby’nin bir buz banyosuna ve biraz zarfa ihtiyacı olacak.

Bu geceden itibaren her şeyin tam sonuçlarını ve kapsamını alın dinamit Burada.

READ  Kanye West Smiling Courtside, Saint Amid'de 24 saat Instagram yasağı ile