Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hayranlar Dolly Parton’ı Dallas Cowboys’un amigo kızı gibi giyindiği için savunuyor

Hayranlar Dolly Parton’ı Dallas Cowboys’un amigo kızı gibi giyindiği için savunuyor

Dolly Parton, devre arasında ikonik Dallas Cowboys amigo formasıyla performans sergiledikten sonra hayranlarına yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu hatırlattı.

77 yaşındaki country müzik efsanesi, Perşembe günü Washington Commanders ile ev sahibi Dallas Cowboys arasında oynanan NFL maçında sahne aldı. Şükran Günü maçında Parton sahaya çıkıp “Jolene”, “9’dan 5’e” şarkısını ve Queen’in “We Are the Champions” şarkısını kendi yorumunu söyledi.

Parton etkileyici bir performans sergilerken, herkesin dikkatini çeken şey Dallas Cowboys amigo kız kıyafetiydi. Şarkıcı, Arlington, Teksas’taki AT&T Stadyumu’nda klasik amigo kız üniformasının değiştirilmiş bir versiyonunu giyerken görüldü. Görünümünde takımın imzası olan mavi kısa forma, yıldızlarla dolu beyaz bir ceket ve uyumlu beyaz şortlar vardı. Kısa üst ve şortun altında Parton, göz kamaştırıcı transparan bir catsuit giyiyordu.

Devre arası gösterisindeki performansının ardından hayranlar, Parton’un unutulmaz moda anına ilişkin düşüncelerini paylaşmak için hemen sosyal medyaya yöneldi.

Bir hayran, eskiden Twitter olarak bilinen X’te “Bu dünyada güvenebileceğimiz bir şey varsa, o da Dolly’nin gökyüzüne çıktığı ana kadar özel gösteriler ve performanslar sergileyeceğidir” diye yazdı.

Başka bir hayran, “Ulusal hazinenin kim olduğunu biliyor musun? #DollyParton. Bu kim” dedi.

Ancak çok uzun sürmedi Bazı çevrimiçi troller onları eleştiriyor Bir kullanıcının belirttiği gibi Dallas Cowboys amigo kız üniforması: “Bazı insanlar Dolly’ye hakaret ediyor çünkü o 77 yaşında ve yaşlı bir kadın gibi davranmıyor.”

Buna cevaben birçok kişi Parton’u yaşı ne olursa olsun istediği kıyafetleri özür dilemeden giydiği için övdü.

READ  Frank Ocean, bu yaz Malibu'da çalıştığını açıkladı

“Dolly Parton 77 yaşında ve ne isterse onu giyiyor. Bir hayran, “Onu seviyorum” dedi.

Başka bir kişi, “Dolly Parton 77 yaşında, hayatım boyunca hiç görünmediğim kadar iyi görünüyor” diye yazdı.

Hatta bazı hayranlar CBS yorumcusu ve eski Cowboys oyun kurucusu Tony Romo’nun ne kadar sevimli olduğunu fark etti. Parton’un performansı karşısında fışkırmış görünüyordu Devre arası gösterisinin ardından. NFL yayını sırasında Romo, “Harika görünüyor” dedi. “Bu muhteşem. Dolly Parton’u kim sevmez ki?”

Country müzik ikonunun kariyeri boyunca, kendine özgü yapay elmas ceketlerinden büyük sarı buklelerine kadar en unutulmaz kıyafetlerden bazılarını sergilediği biliniyor. Aslında Parton yakın zamanda kariyerinin başlarında stilini “tonlandırmasının” istendiğini açıkladı.

Dört bölümlük dizi boyunca Dolly ne yapacak? radyo Apple Music ve Apple Podcast’lerinde “sevgili arkadaşı” ve müzisyen arkadaşı Chet Atkins’in bir zamanlar görünüşünü yumuşatmasını önerdiğini açıkladı. Parton, Kelly Bannen’a ev sahipliği yaptığını hatırladı: “‘Dolly, görünüşünü yumuşatmadığın sürece insanların seni bir şarkıcı-söz yazarı olarak ciddiye alacağına gerçekten inanmıyorum” dedi. “Ben de ‘Tamam, tamam. Bunu ciddiye alacağım Bay Atkins. Tavsiyeniz için teşekkür ederim’ dedim.” Tabii bununla birlikte durum daha da kötüleşti.

Şöyle devam etti: “Yıllar sonra yıldız olduktan sonra yanımda durdu ve şöyle dedi: ‘Şimdi benim iyi tavsiyemi dinlediğine sevinmedin mi?'” Panin ona bugün birisine görünüşünü değiştirmesi istenirse ne diyeceğini sorduğunda Parton uygun bir şekilde yanıt verdi: “‘Cehenneme git’ derdim.” Ben onu yapmam.”

“Seni Her Zaman Seveceğim” şarkıcısı, birinin kişisel tarzının “seni mutlu eden” şey olması gerektiğini ifade etmeye devam etti.

“Çoğu şeye olan gerçek inancım, kim olduğunuzu, sizi neyin mutlu ettiğini, neyin içinde rahat hissettiğinizi gerçekten anlamanız gerektiğidir ve eğer kurallarınıza göre en iyi şekilde göründüğünüzü hissediyorsanız, o zaman öylesinizdir.” Barton, “Elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız” dedi. “Buna gerçekten inanıyorum. Herkesin sevdiği küçük şeyler olduğuna inanıyorum. Benim için moda budur.”

READ  Star Wars: Visions Cilt 2 incelemesi