Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Doctor Who ilk tatil özel yayını olarak yeni bir tema şarkısı, yeni bir TARDIS ve yeni bir fragman yayınladı

Doctor Who ilk tatil özel yayını olarak yeni bir tema şarkısı, yeni bir TARDIS ve yeni bir fragman yayınladı

Doktor Kim

Bugün için harika bir gün Doktor Kim Hayranlar, dizi olarak şu anda Jodie Whittaker’ın On Üçüncü Doktoru ve Nkoti geldi Birkaç bölüm için eski sevgili David Tennant’a geri dönerek 15’inci oldu; boşluğu doldurmayı amaçlayan üç özel programdan ilkini başlattı. Hayranlar, Tennant’ı 2010’dan bu yana ilk kez eski arkadaşı Catherine Tate ile yeniden bir araya getiren “The Star Beast”teki tüm komik anları, geri aramaları ve karşılaşmaları inceliyor ve filtreliyor. kendisi de bazı tanıtımlar yayınladı Serinin genel olarak 60. yıl dönümüne denk gelen bu anı kutlamak için yeni özellikler arasında serinin yeni tema şarkısını ve başlık sekansını gösteren bir videonun yayınlanması ve Tennant ve Tate’in yeni fragmanı yer alıyor. sonraki film. Macera.

Yeni Doctor Who başlık dizisi! | Doktor Kim

Ve daha az yardımsever bir ruh hali içinde, yeni başlık dizisinin neredeyse tamamen TARDIS’in, Disney filmlerine bir tür gevşek saygı olarak her Marvel Sinematik Evreni filminden kalan kozmik portal parçaları arasında uçarken çekilmiş görüntülerinden oluştuğunu öne sürebiliriz. Serinin dünya çapında lansmanında yeni bir rol olan klasik şarkının yeni versiyonu kulağa çok iyi/uygun şekilde destansı geliyor. (Başlık sekansı aynı zamanda 1980’de Pat Mill ve Dave Gibbons’a da kibarca atıfta bulunuyor.) Doktor Kim Çizgi roman uyarlaması bölümü.)

Bu arada, bir sonraki özel bölüm “Vahşi Mavi Yonder”ın teaserı çok kısa ama nostalji turundaki bir sonraki gezinin Doktor Kim“Çocuklar için Korku TV”nin “Çocuklar için Korku TV” yönü, açıkça yükseltilmiş görünen bazı setlere kadar Uzaylı. (Ya da en azından pek çok şeyden biri Doktor Kim Kırılan yüzükler Uzaylı Yıllar geçtikçe gösteriyi hazırlayanlar bile Sahibi Geç saatlerde gösteriş yapma şansım oldu Yeni TARDIS seti.) Özel bölüm 2 Aralık’ta Disney+’ta yayınlanacak ve üçüncü bölüm 9 Aralık’ta gelecek. (Jatoa daha sonra ekibiyle birlikte görevi devralır. kral İlk bölüm, Noel Günü.)

Bir dahaki sefere | Vahşi Mavi Orada | Doktor Kim

READ  Jay Leno, Bu Gece Show Staffer'da Trans İnsanlar Hakkında Şaka Yapmayı Durdurdu - The Hollywood Reporter