Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hayranlar, Travis Kelce’nin Taylor Swift’in Eras Tour’daki şarkısını performansı sırasında ağlamasını kaldıramıyor

Hayranlar, Travis Kelce’nin Taylor Swift’in Eras Tour’daki şarkısını performansı sırasında ağlamasını kaldıramıyor

Travis Kelce, kız arkadaşı Taylor Swift’in son Eras Tour konserinde şarkılarından oluşan bir karışımı seslendirdiğinde duygulandığı görüldü.

Grammy kazananı, 6 Temmuz Cumartesi günü Amsterdam’da sahne alırken, 2006’da çıkardığı kendi adını taşıyan ilk albümünden “Mary’s Song (Oh My)” şarkısını söyleyerek hayranlarını şaşırttı.

Swift daha sonra bu şarkıdan son albümündeki “So High School”a geçti. İşkence gören şairler bölümüVe 2012 albümündeki “Her Şey Değişti” şarkısı, kırmızı.

Hayranlar Travis Kelce'nin Taylor Swift mixtape'i üzerine ağlamasına coşkuyla bakıyor

Hayranlar Travis Kelce’nin Taylor Swift mixtape’i üzerine ağlamasına coşkuyla bakıyor (TikTok/@belle_tayvisnation/@gossiptay)

Gösterinin bir noktasında Swift şarkı sözlerini söylemenin ortasındaydı: “Çünkü tek bildiğim merhaba dediğimiz / Ve gözlerin eve geliyormuşuz gibi görünüyor / Tek bildiğim basit bir isim / Ve hepsi bu Seyircilerden biri Kelsey’i filme aldığında değişti”.

Kız arkadaşını büyük bir ilgiyle izleyen Amerikalı futbol yıldızı, gözlerinden yaşları siliyormuş gibi görünüyordu.

Kansas City Chiefs’ten takım arkadaşı oyun kurucu Patrick Mahomes de gösteriye eşi Brittany Mahomes ile birlikte katıldı ve daha sonra onun iyi olduğundan emin olmak için Kelce’ye doğru yürüdüğü görüldü.

Şarkının sonunda Swift, sözlerini söylerken bir kez daha ilişkisine gönderme yapıyor: “Ben 87 olacağım, sen 89 olacaksın / Sana hâlâ parlayan yıldızlar gibi bakacağım / Gökyüzünde, oh Tanrım, aman Tanrım.”

87 rakamı Kelsey’in futbol forması numarasıdır, Swift ise 1989 doğumludur ve aynı zamanda onun bir albümünün de adıdır.

Performansının ardından hayranlarının çoğu, Kelsey’nin tepkisini ne kadar beğendiklerini ifade etmek için X’i kullandı.

Hayranlar Travis Kelce'nin Taylor Swift mixtape'i üzerine ağlamasına coşkuyla bakıyor

Hayranlar Travis Kelce’nin Taylor Swift mixtape’i üzerine ağlamasına coşkuyla bakıyor (TikTok/@belle_tayvisnation/@gossiptay)

“Taylor Swift ‘Everything has Changed’ı sürpriz şarkı olarak çalarken Travis Kelce ağlıyor. Bunu asla atlatamayacağım.” Bir gönderi Platformda okuyun.

READ  Paul Costect 57 yaşında hayatını kaybetti: Rapçi B-Rock ve My Baby Daddy şarkısıyla ünlü The Bizz beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti

“Taylor sonunda kendisiyle aynı ton ve yoğunlukta birini buldu…” bir başkası X’te yayınlandı İkili, ikiliyi övdü. “Travis onun için söylediği sürpriz şarkılar sırasında ağlamaya başladı ve Brittany gidip onun iyi olup olmadığını kontrol etmek zorunda kaldı.”

“Travis Kelce, Amsterdam No. 3’te moral veren hiti ‘Surprise Song’u seslendiren Taylor Swift’ten gözlerini alamıyor. Ona tamamen hayran kalmış.” Üçüncü tweet okuyor.

Futbolcu geçtiğimiz günlerde Londra’daki Wembley Stadyumu’nda 23 Haziran’da verdiği konserde sahneye çıkmanın kendi fikri olduğunu açıklamıştı ancak “I Can Do It With” şarkısını söylerken onu sahnenin diğer ucuna taşıdığında onu düşürmekten korktuğunu söyledi. kırık bir kalp.”

“Üç profesyonelle birlikte oradaydım. Taylor’ı sahnede yanılgıya düşüremezsiniz. [I kept telling myself]Programlarının son bölümünde kardeşi Jason Kelsey’e “Bebeği düşürmeyin, tutun” dedi. yeni ufuklar Kendisinin de “bu işi bozmamaya” hazır olduğunu ekledi.

Gösterilerinden birine katılma olasılığından bahsetti: “Başlangıçta Tai’ye bundan bahsetmiştim ve ona şöyle dedim: 1989’da motosiklet gösterilerinden birine katılsaydım ne kadar komik olurdu.”

NFL yıldızına göre Swift, başlangıçta şaka yaptığını düşündü ve ona şunu sordu: “Böyle bir şey yapmaya gerçekten hazır mısın?”

Travis, bu fikri hemen kabul ettiğini itiraf etti ve diziyi pek çok kez izlediği için diziye ne kadar aşina olduğunu belirtti. “Kendi kendime şöyle düşündüm: ‘Ne? Bunu yapmayı çok isterdim, benimle dalga mı geçiyorsun? Gösteriyi yeterince izledim; kendimi burada çalışmaya adaysam daha iyi olur'” dedi.