Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Travis Kelce, Taylor Swift’in Amsterdam’daki Eras Tour’daki sürpriz performansını sergilerken gözyaşı döktü

Travis Kelce, Taylor Swift’in Amsterdam’daki Eras Tour’daki sürpriz performansını sergilerken gözyaşı döktü

Gönderilme: 7 Temmuz 2024 15:29 PT

Travis Kelsey izlerken biraz duygulandım Taylor Swift Eras turu sırasında Amsterdam’da mola verdi.

Cumartesi günü, 34 yaşındaki Kansas City Chiefs oyuncusu, kız arkadaşının Hollanda’daki Eras turnesinin üçüncü ve son gösterisine katıldı ve Swift’in, Eras’a ithaf edilmiş gibi görünen sürpriz şarkılardan oluşan bir karışık sunumu yaparken bir katılımcı tarafından gözyaşları içinde görüldü. o.

Son aylarda sürpriz şarkı koleksiyonlarını en büyük hitlerinden birkaçını bir araya getirmek için kullanan Swift, “Mary’s Song (Oh My My)” şarkısını karışık bir şekilde seslendirdi. Taylor Suift., “So Lisesi” İşkence gören şairler bölümüVe “Her Şey Değişti” kırmızı.

Hayranlar, her şarkının sözlerinin aralarındaki ilişkiye gönderme yapması nedeniyle şarkı koleksiyonunun Kelsey’e ithaf edildiğini hemen fark etti. Swift, “Mary’s Song (Oh My My My)” şarkısında “Ben 87 olacağım, sen de 89 olacaksın” şarkısını söylüyor. Bu şarkı çoğu kişinin Chiefs forma numarasının 87 ve doğum yılının 1989 olduğu anlamına geliyor. 34 yaşındaki Swift, “Sen çalmayı biliyorsun, ben Aristoteles’i biliyorum” şarkısını söylüyor. Üçüncü şarkı insanın hayata bakış açısını değiştiren aşka gönderme yapıyor.

Videoya yapılan yorumlarda hayranlar viral videoyu anlayışla karşılayarak Swift ile Kelsey’nin yaklaşık bir yıl önce 2023 yazında başlayan ilişkisini kutladılar.

Bir kişi, “Bu kapıyı kapatmadığınız için çok teşekkür ederim. Çok güzel 😍 Bunu çok seviyorlar ❤️” yazdı.

Başka bir kişi, “Sevgilisinin ve ona tapan binlerce kişinin önünde performans sergilediğini gördüğünde ne kadar duygusal hissettiğini hayal edemiyorum. Ben de duygusal olacağım” dedi.

Üçüncüsü, “Bunu paylaştığınız için teşekkür ederiz. 💕 Brittany Mahomes’in ona ulaşma şekline bayıldım; küçük bir annelik anıydı” diye yanıt verdi üçüncüsü.

Kelsey – kimdi Kendisine takım arkadaşı Patrick Mahomes ve eşi Brittany Mahomes de katıldı. — Brittany onu kontrol ederken gözyaşını sildiği görüldü ve arkadaşının bir anlık hassasiyet yaşadığını açıkça görebiliyordu.

READ  "1883" İkinci Sezon: "Bass Reeves", Yellowstone serisinden ayrıdır

Hafta sonu yaşananlara tanık olduk Kelsey de Cuma gecesi Swift’in gösterisine katılıyorNFL yıldızı ve şarkıcısı Harika öpüşürken yakalandı Johan Cruyff Arena’dan çıktıklarında.

Bu tatlı etkileşimler, Swift ve Kelsey’nin romantizminin Temmuz 2023’te Kansas City’deki Arrowhead Stadyumu’ndaki Eras Turu performansıyla başlamasından tam bir yıl sonra gerçekleşti. Geçen yılda, Geleceğini öngördü 4 Temmuz partisinden fotoğraflar paylaşıyor ve toplantının tüm “bağımsız” kızlar için bir kutlama olduğu konusunda şaka yapıyor, ancak daha sonra Missouri’ye gideceğini ekliyor.

Bir yıl sonra ikili, Kels’in geçtiğimiz günlerde ayrıldığını duyurmasıyla şimdiye kadarki en ateşli çiftlerden biri haline geldi. Londra’daki Eras Tour’da ilk sahneye çıkışı Ve Sayısız konserde yer alan Kız arkadaşına destek olmak için dünyanın her yerinde.

Bir kaynak yakın zamanda ET ile “So High School” şarkıcısı ve erkek arkadaşının nasıl bir NFL yıldızı olduğunu paylaştı Sürpriz bir görünüm sergiledi Wembley Stadyumu’nda ve Deneyim onları nasıl birbirine bağladı? Çift olarak.

“Bu kesinlikle ilişkilerinde yeni ve belirleyici bir noktaydı ve bu fırsata sahip olmaktan gerçekten keyif aldılar. [share] Kaynak, “Kendilerinin kişisel bir yönünü dünyayla paylaşıyorlar” dedi. “Her şeyin ortaya çıkmasından çok mutlular ve hayranların tepkilerini görmekten çok memnun oldular.”

Kaynak şunları ekledi: “Bu onlar için çok özel bir deneyimdi ve aynı zamanda birlikte geleceklerinin neler getirebileceğine dair bir ipucu veriyor.”

İlgili içerik: