Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Haziran 2024’ün En İyi Cihazları

Haziran 2024’ün En İyi Cihazları

resim: Gizmodo Ekibi

Yaz aylarında kontrol edilecek yeni cihaz sürümleri varken kimin üzülmeye vakti var? Bu ay Insta360 GO hakkında bir güncelleme aldık Yeni küçük QLED ekran Sony’den. Ayrıca uygulamalı alıştırmalar da yaptık. ROG Ally XSteam Deck’ten daha büyük bir bataryaya sahip. Bu cihazlar suya dayanıklı JBL hoparlörler Bu cihazlar uygun fiyatlıdır ve tekneye, bisiklete binmek veya yüksek sesle müzik dinlemenin sosyal olarak kabul edilebilir olduğu herhangi bir yere gitmek için mükemmeldir. İşte Haziran 2024’le ilgili hoşumuza giden şeyler.

Insta360 Git 3S

Tasma takan ve Insta360 GO 3S kamera tutan bir kedinin fotoğrafı.

resim: Insta360

400 dolar Insta360 Git 3S öyle değil Sadece Evcil hayvanlar için aksiyon kamerası, peki neden onu başka bir şey için kullanasınız ki? Bu, geçen yılın GO 3 kamerasına yönelik bir güncelleme olup, normal GO 3’teki maksimum 2,7K’dan daha yüksek olan 30 fps’de 4K çekim yapma özelliğine sahiptir, böylece hareket sırasında daha az bozulma olur. GO 3S, önceki GO’nun 11 mm lensiyle karşılaştırıldığında normal GO 3 – 16 mm’den daha geniş bir lense sahiptir; bu da kenar bozulmasını azaltmaya yardımcı olur.

Samsung Odyssey OLED G8 ekran

Haziran 2024 İçin En İyi Gadget'lar başlıklı makalenin görseli

resim: Kyle Barr/Gizmodo

1.300 Dolara 4K Samsung Odyssey OLED G8 ekran Odyssey, markanın akıllı telefonlarındaki tüm doygunluğu ve canlılığı, maksimum 240Hz yenileme hızıyla PC veya konsoldaki oyun deneyiminize taşıyor. Ve eğer bu yeterli değilse, Odyssey tüm favori uygulamalarınızı ve oyunlarınızı bir konsola ihtiyaç duymadan yayınlamanıza olanak tanıyacak.

ROG Ally X

Haziran 2024 İçin En İyi Gadget'lar başlıklı makalenin görseli

resim: Kyle Barr/Gizmodo

800$ ROG Ally X Bu cihaz, selefinin sahneye çıkmasından sadece bir yıl sonra, bu ay piyasaya sürüldü. Ancak daha büyük pil paketi ve artırılmış bellek genişliği nedeniyle aslında daha iyi pil ömrü ve performans sunuyor. Kasa da uzun süreli oyun oturumları için daha konforlu olacak şekilde yeniden tasarlandı.

Asus ProArt dizüstü bilgisayarlar

Haziran 2024 İçin En İyi Gadget'lar başlıklı makalenin görseli

resim: Kyle Barr/Gizmodo

Yeni Asus’lar ProArt Defterler AMD ve Qualcomm yonga setlerine sahip 2’si 1 arada cihazlar. Microsoft’un Co-Pilot+ sunumunun bir parçası ama en azından diğer üreticilerin yapay zeka destekli bilgisayarlarından daha umut verici görünüyor. ProArt P16 Essential Dizüstü Bilgisayar aslında daha ince, daha taşınabilir bir kasaya sahip bir ROG Zephyrus G16 oyun dizüstü bilgisayarıdır.

Sony Bravia 7 Mini-LED QLED 4K TV

Haziran 2024 İçin En İyi Gadget'lar başlıklı makalenin görseli

resim: Artem Golub/Gizmodo

Sony TV’ler cazip satın alımlar arasında yer almaya devam ediyor. 65 inçlik bir televizyonun maliyeti 2.000 dolardır. Sony Bravia 7 Bu TV diğer QLED cihazlarından farklı değil ancak HDR renkleri içerik izlemek için parlak ve güzel. Tek uyarı, parlama yaratma eğiliminde olduğundan TV’nin doğrudan ışığa maruz kalmadığından emin olmanız gerektiğidir.

JBL Clip 5 ve Go 4 kulaklık

Jbl klip 5 için resim

resim: Doaa Rashid / Gizmodo

Yaz, özellikle müzik dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz bir yere gidiyorsanız, su geçirmez bir Bluetooth hoparlöre yatırım yapmak için mükemmel bir zamandır. JBL Clip 5 ve Go 4 kulaklık İkisinin de ağırlığı yarım kilonun altında olduğundan sırt çantanızda veya plaj çantanızda taşımayı kolaylaştırır. Sırasıyla 80$ ve 50$ olarak fiyatlandırılıyorlar.

READ  iOS 17: Siri ve Spotlight'taki yenilikler