Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kunitsu-Gami: Tanrıçanın Yolu, Okami işbirliğiyle bugün kullanıma sunulan beta sürümünü gösteriyor

Kunitsu-Gami: Tanrıçanın Yolu, Okami işbirliğiyle bugün kullanıma sunulan beta sürümünü gösteriyor

Capcom, bir sonraki canlı yayın sırasında Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için bir demoyu duyurdu ve bir sürprizle birlikte oyun bugün satışa sunulacak.

Capcom, deneme sürümünün ana hikayenin bir bölümünü oynamanıza izin vereceğini, oynama süresi veya oynayabileceğiniz sayıda sınırlama olmadığını söyledi. Kunitsu-Gami’nin yayınlanacağı tüm platformlarda mevcut olacak: Xbox Serisi

Hepsi bu kadar değil: Capcom ayrıca 2006’nın hit filmi Okami ile bir işbirliğini de ortaya çıkardı. İşbirliği, Kunitsu-Gami’nin ana karakteri Soh ve kız Yoshiro için Okami’den ilham alan kostümlerin yanı sıra özel silahlar ve müziği de içerecek.

Capcom, bugün ile 17 Temmuz 2024 19:59 PT arasında yeterli sayıda kişinin işbirliği yapması ve ödül açma kampanyasını tamamlaması durumunda, Okami işbirliği öğelerinin, Kunitsu-Gami’nin bir kopyasını satın alan herkese ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak sunulacağını ekledi: Tanrıçanın Yolu 19 Temmuz’da vizyona girdi. Bonus kilit açma kampanyasının ayrıntılarını aşağıda görebilirsiniz.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess’i ilk kez yaklaşık bir yıl önce 2023 Xbox Games Showcase’de öğrendik ve Mart ayındaki Xbox İş Ortağı Önizlemesi’nde oynanışa iyice göz attık. İlginç bir şekilde, o zaman da belirttiğimiz gibi, üçüncü şahıs aksiyonunu kule savunma taktik mekaniği ile birleştiren gerçek zamanlı bir strateji oyunu gibi görünüyor.

Capcom’a göre, “Oyun kirlilikle kaplı bir dağda geçiyor. Gündüzleri köyleri temizleyin ve gün batımına hazırlanın. Geceleri Bakire’yi Seethe ordularından koruyun. Gece ve gündüz döngüsünü tekrar edin. dağını kirlilikten arındırır ve ülkeye barışı geri getirirsiniz.”

READ  Destiny 2 geliştiricisi Bungie, son görünümün lansman sorunları nedeniyle "gerçekten üzgün"

Daha fazla bilgi edinmek için Kunitsu-Gami: Path of the Goddess dahil olmak üzere Temmuz ayının en büyük oyunlarından oluşan listemize göz atın.

Alex Steadman, IGN’in kıdemli haber editörüdür ve eğlence haberciliğini denetlemektedir. Yazmak veya düzenlemekle meşgul olmadığı zamanlarda onu fantastik romanlar okurken veya Dungeons & Dragons oynarken bulabilirsiniz.