Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

HBO, House of the Dragon’a ikinci sezon onayını verdi

HBO, House of the Dragon'a ikinci sezon onayını verdi

HBO’nun Ejderha Evi henüz ikinci bölümü yayınlamadı, ancak bu, ağın bunu yapmasını engellemedi İkinci sezon için yeşil ışık.

Orijinal dizinin olaylarından 170 yıl önce geçen “Game of Thrones” prequel serisinin ilk bölümü, yaklaşık 10 milyon izleyicinin izlediği yeni bir gösterinin galası için HBO’da bir rekor kırdı. Geçen hafta boyunca HBO, prömiyerin izlenme sayısının 20 milyonun üzerine çıktığını bildirdi.

HBO’nun programlamadan sorumlu başkan yardımcısı Francesca Orsi yaptığı açıklamada, “Tüm ‘Ejderha Evi’ ekibinin birinci sezonda başardıklarından gurur duyuyoruz.” Dedi. “Kadromuz ve ekibimiz muazzam bir mücadeleye giriştiler ve tüm beklentileri aştılar ve 2. sezonla birlikte şimdiden olmazsa olmaz bir TV dizisi haline gelen bir şovu sundular.”

Ejderha Evi, Emilia Clarke’ın en sevdiği atası Daenerys Targaryen olan Targaryen Hanesi’nin düşüşüne yol açan iç savaşı anlatıyor. İlk sezon 10 bölüm sürecek.

House of the Dragon’un ikinci sezonu, gelecekte HBO’ya gelecek olan Game of Thrones içeriğinin sadece başlangıcı olabilir. Ağın eserlerinde Jon Snow serisi var ve yazar George R. R. Martin röportajlarda söyledi Farklı gelişim aşamalarında altıdan fazla proje var.

Şimdi bir hesap açın: Haftalık bültenimizle mali durumunuz ve kariyeriniz hakkında daha akıllı olun

Kaçırma: MoviePass geri döndü – işte abonelik hizmetini yeniden başlatma hakkında bildiklerimiz

READ  Red Hot Chili Peppers'tan Chad Smith, 2022 VMA Ödülünü 'Kardeş' Taylor Hawkins'e adadı