Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Heart Niagara, Turks ve Caicos Haftası da dahil olmak üzere çevrimiçi müzayedelere ev sahipliği yapıyor

Heart Niagara’nın Ayın Kalbi müzayedesinde Turks ve Caicos’taki bir villada bir hafta büyük bir ödül.

İyi bir nedenle ayrılmak.

İdari direktör Karen Stern, Heart Niagara’nın bu yılki çevrimiçi müzayedesinin ardındaki fikrin bu olduğunu söylüyor.

Şirket ilk kez, aile kaçamağına odaklanan ödüllerin olduğu çevrimiçi bir açık artırma düzenliyor.

“Birlikte olmanın, ancak ayrı olmanın ve kutlamanın benzersiz bir yolu” dedi. “Aileler için önemli gördüğümüz alan, aile içindeki izolasyonu azaltmaktır. Artık insanlar bir arada olabilir ve birlikte vakit geçirmenin benzersiz yollarını bulabilirler. Bu, öğle yemeğine çıkmak olabilir, akşam yemeğine çıkmak olabilir, su parkına gidiyorum.Fiziksel aktivite ve birlikte olmak size yardımcı olabilir.Bilirsiniz, kalp sağlığınız ve ruh sağlığınız için iyidir.

Ödüller, 25 dolarlık hediye çeklerinden yerel restoranlara ve Turks ve Caicos’ta bir villada konaklama birincilik ödülüne kadar değişir.

Stern, bu gezinin aslında müzayedeyi başlatan fikir olduğunu söyledi.

“Bağışçılarımızdan biri geçen yıl Turks ve Caicos’taki evinde bir hafta ile bana geldi” dedi. “Yani, ‘Oh, bunu nasıl farklı yapabiliriz?’ Yani gerçekten, demek istediğim, ‘Sana bunu verirsek, onunla ne yapabilirsin?’ dedikleri için ilham verdiler.

Teklif verme şu anda açık ve 20 Şubat’a kadar devam ediyor.

Teklif vermek veya daha fazlasını öğrenmek için şu adresi ziyaret edin: 32auctions.com/heartmonth2023.

Açık artırmadan elde edilen tüm gelir, Niagara’daki CPR eğitimine erişimi artırmaya gidiyor.

Stern, “Her yıl 3.000’den fazla 9. Sınıf öğrencisine ders veriyoruz” dedi. “Bu, öncelikle doğru ekipmana sahip olduğumuzdan ve programı toplulukta uygulamak için eğitilmiş doğru personele sahip olduğumuzdan emin olmakla ilgili.”

Pandemi onları ara vermeye zorladıktan sonra Stern, Heart Niagara’nın geçen Temmuz ayında 550 öğrencilik bir yaz okulu programıyla okullara geri dönmeye başladığını söyledi.

READ  Toronto'dan Turks ve Caicos'a eşsiz bir koleksiyon

Stern, geçen sonbaharda 1.100 çocuk daha gördüğünü söyledi.

“Acil durumlarda müdahale etmek için her birimizin daha iyi eğitilmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. “Topluluğumuzda hem yangın tatbikatı yapıyoruz hem de güvenlik tatbikatı yapıyoruz… Ancak kalp masajı çok önemli ve çoğu zaman birisi ani bir kalp krizi geçirdiğinde, bu evde veya yakınlardayken olur. Dolayısıyla biz toplum olarak biz acil bir durumda nasıl tepki vereceğimizi bilmek.Ne kadar çok bilirsek, o kadar iyi durumdayız.

Öncelikli olarak 7. sınıfları hedefliyorlar, çünkü bu yaş çocukların kendi kararlarını vermeye başladıkları ve acil bir durumda yardım edebilecekleri yaştır, dedi.