Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Michigan Tech futbolu 2023-24 takvimini yayınladı

Houghton, Mich. – Baş Antrenör Türk Öztürk ve Michigan Tech futbol programı, 2023-24 sezonu için sonbahar programını duyurmaktan mutluluk duyar. Tech, 2022-23 sonbahar kampanyasını genel olarak 7-9-3 ve GLIAC içinde 5-6-3 tamamladı.

Huskies, GLVC düşmanları Illinois Springfield (8 Eylül) ve Lewes (10 Eylül) ile yüzleşmek için güneye gitmeden önce NSIC düşmanları St. Cloud State (31 Ağustos) ve Minnesota Duluth’u (2 Eylül) ağırlayarak sezonu açıyor. Programın konferans dışı kısmında.

Konferans oyunu, 15-17 Eylül’de Huskies’in Purdue Northwest ve Wisconsin-Parkside’ı konuk etmesiyle başlıyor. Tech, önümüzdeki hafta Saginaw Valley (22 Eylül) ve Ferris State (24 Eylül) ile karşılaşmak için yola çıkıyor. Huskies’in, 6 Ekim’de Kuzey Michigan’ı Houghton’da karşılayarak konferans oyununun ilk yarısını tamamlamadan önce, Davenport ve Grand Valley State’in 29 Eylül ve 1 Ekim’de şehre gelmesiyle üç maçlık bir çiftliği var.

Huskies, konferans programının ikinci yarısına Grand Valley State (13 Ekim) ve Davenport (15 Ekim) ile başlayan eşleşmelerle başlayan dört ardışık yarışmayla girerken zorlu bir görevle karşı karşıya. Gelecek hafta, Huskies 20-22 Ekim’de Wisconsin-Parkside ve Purdue Northwestern ile karşılaşmak için güneye gidiyor. Tech’in ev sahibi olduğu son hafta sonu 27 Ekim ve 29 Ekim’de Ferris State ve Saginaw Valley’e ev sahipliği yapıyor. Normal sezon, 2 Kasım’da Kuzey Michigan ile karşılaşmak için US 41’de 100 millik bir yolculukla sona eriyor.

2023-24 kampanyası, programın 14. sezonuna işaret ediyor; Türk Öztürk dördüncü sezonuna geri dönüyor ve yardımcı antrenör David Juarez ikinci sezonuna giriyor. Huskies, Michigan Tech’in geçen sezon iki All-GLAIC birinci takımı olan kaleci Gracie VanLangeveld ve defans oyuncusu Molly Polang’da kaydettiği sekiz oyun dışı bırakmanın iki önemli parçasını geri veriyor.

READ  Turks ve Caicos Tours'un Yeni İcra Direktörü

Toplamda, Huskies, her bir konferans rakibine karşı toplam 14 oyun olmak üzere 18 oyun oynar.