Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Türk Telekom ve Odine, 5G için Bulut Yerel Stratejik Dönüşüm üzerinde çalışmak üzere işbirliği yapıyor

Dirk Telekom, Kurucu ve Geliştirici Türkiye’nin İletişim altyapısı, yerel ve ulusal ekosistemi güçlendirmek için ortaklıklara imza atmanın yanı sıra dünyanın önde gelen teknoloji şirketleriyle işbirlikleri. Teknoloji devlerinin buluştuğu GSMA Mobil Dünya Kongresi öncesinde Barselona, ​​​​İspanyaTürk Telekom, geleceği 5G ve yeni nesil teknolojilerle şekillendirmek için iş birliği yapan yerel firmaları duyurdu.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türk Telekom olarak ülke ekonomisine değer katan ve ülke büyümesine ivme kazandıran yerli ürün ve projeler geliştirmeye odaklanıyoruz. yerel teknoloji girişimleriyle güçlü işbirliği. Türkiye’nin Lider bir ICT şirketi olarak ülkemizi Endüstri 4.0’a hazırlıyor ve geliştiriyoruz. Türkiye 5G’den bahseden ülkelerden biri. Özellikle 5G, yazılım sınırlı ağlar, Nesnelerin İnterneti, akıllı şehirler, yeni nesil bilgi teknolojileri gibi alanlarda proje geliştirirken altyapı ve hizmetlerimizde yerel markalarla işbirlikleri oluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Ve yapay zeka.”

Türk Telekom ve Odine ortaklaşa yapılandırılmış yapıları test etmek ve bu platformlardaki çözümleri entegre etmek ve yönetmek için birlikte çalışıyor. Odine CEO’su Alper Tunga Burak, “Telekomünikasyon hizmet sağlayıcıları önemli bir dijital dönüşüm sürecinden geçerken, bulut tabanlı sanallaştırma çözümleri bu sürecin temelini oluşturuyor.

Bulut tabanlı çözümler, telekomünikasyon operatörlerinin yalnızca operatörler için değil, aynı zamanda kurumsal işletmeler için de IoT, 5G, EDGE Computing, AI / ML gibi lider teknoloji sağlayıcıları ve güçlü teknolojiler haline gelmelerini sağlar. Türk Telekom ile stratejik ortaklığımızla ülkemizin telekomünikasyon altyapısının dijital dönüşümüne katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.”

Tirk Telekom Grubu Hakkında

Türk Telekom, 180 yılı aşkın geçmişe sahip ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Türkiye. 2015 yılında T Telerk Telekomünikasyon A.Ş. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş hukuk bürolarını sürdürürken, müşterilerinin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına daha hızlı ve doğru cevap verebilmek için “müşteri odaklı” ve bütünleşik bir çerçeveyi benimsemiştir. ve TTNET A.Ş. Ve bunlara tabi olan kural ve düzenlemelere uymak. Bireysel ve kurumsal hizmet sektörlerinde geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini tek bir marka adı altında “Türk Telekom” altında bütünleştirmektedir. Ocak 2016.

READ  Turk kışkırtıcı yeni single'ı 'Shed F Darfo'yu yayınladı

Türkiye’nin Multiplay Sağlayıcı “Türk Telekom’un 16,9 milyon sabit erişim hattı, 14,3 milyon genişbant, 2,9 milyon TV ve 24,0 milyon mobil abonesi bulunuyor. 31 Aralık 2021. Türk Telekom Grubu şirketleri 81 ilde hizmet veriyor Türkiye 35.868 çalışanla yeni teknolojileri tanıtma hedefiyle Türkiye ve hızlandırıcı Türkiye’nin Bir bilgi topluluğuna dönüşmek.

https://www.turktelekom.com.tr/

Odin Hakkında

Odine, özel ve hibrit telekomünikasyon bulutlarının üretiminde eşsiz uzmanlığa sahip Tier-1 Telekom Çekirdek ve Uç Ağ İşlev Sanallaştırmasına odaklanan lider bir sistem koordinatörüdür.

Odine Nebula® ve Odine Orion® üzerine kurulu özel bir bulut altyapısına sahiptir ve yönetir Amerika Birleşik Devletleri Ve Birleşik Krallık ve bölge ofisleri İstanbul, Londra, Brock, Dubai Ve Lahor.

www.odine.com

Medya bağlantısı:

Gikke Bilgili
Pazarlama Müdürü
[email protected]

Kaynak Odin