Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hollywood merhum KTLA haber spikerini anıyor

Hollywood merhum KTLA haber spikerini anıyor

Hollywood yıldızları, Cuma günü ölen sevilen KTLA spikeri Sam Rubin’i anmak için bu hafta sonu sosyal medyayı kullandı.

“Profesyonelliğiniz, nezaketiniz ve insanlığınız ile karşılaştırılamaz.” Viola Davis Instagram’da şunu yazdı:. “Seni kırmızı halıda görmeyi özleyeceğim. Tanrı sevdiklerini korusun.”

Robin, KTLA-TV’nin sabah programında popüler bir eğlence spikeriydi ve Hollywood’un her yerinde ödül törenlerinde ve kırmızı halı etkinliklerinde boy gösterdi. Cuma günü 64 yaşında kalp krizinden öldü.

“KTLA 5, Sam Rubin’in vefatını duyurmaktan derin üzüntü duymaktadır.” Kanalı X’e yazdım (eski adıyla Twitter). “Sam yerel haber ve eğlence sektöründe bir devdi ve onlarca yıldır Los Angeles sabah televizyonunun yıldızlarından biriydi. Gülüşü, çekiciliği ve şefkatli kişiliği onu tanıyan herkesi etkiledi. Sam sevgi dolu bir koca ve babaydı: çok değer verdiği roller Bu süre zarfında düşüncelerimiz Sam’in ailesiyle birliktedir Al-Asib.

Komedyen John Mulaney de gösterisinin son bölümünün sonunda Robin’i onurlandırmak için bir dakika ayırdı. John Mulaney Sunar: Los Angeles’taki HerkesCuma akşamı Netflix’te canlı olarak yayınlandı.

Mulaney imzadan önce kalabalığa “Los Angeles’ta Bay Sam Rubin’e özel bir veda” dedi.

Netflix CEO’su Ted Sarandos Robin’i onurlandırdı Instagram’daşöyle yazıyor: “Kırmızı Halı ödülleri sezonu KTLA’dan Sam Rubin olmasaydı aynı olmazdı. Her zaman en eğlenceli olanı ve her zaman bir gülümseme ve kahkaha vardı. O bu kasabada bir efsaneydi.”

Twitter’dan, Ryan Reynolds’un yazdığı: “O gün 85. görüşmemde olsam bile Sam’i görmek beni her zaman mutlu ederdi. O gün 85. görüşmemde olsa bile yanında her zaman içten bir nezaket, merak ve alışılmışın dışında bir soru getirirdi.

Aşağıda Robin’e Hollywood’un övgülerini görün.

READ  Rihanna, gerçek bir kürk manto giymeye gittikten sonra Pita'ya suni bir kürk manto hediye etti.