Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kevin Bacon bir gün boyunca sıradan bir insan kılığına girdi

Kevin Bacon bir gün boyunca sıradan bir insan kılığına girdi

Kevin Bacon o zamandan beri ünlü oldu Serbest hareket 1984’te onu herkesin tanıdığı bir isim haline getirdi, bu yüzden bir günlüğüne topluluğumuzun müdavimlerinin arasına karışmayı deneyeceğini düşündü.

Bacon, “Özel efekt makyaj sanatçısına gittim, konsültasyon yaptım ve ondan bana protez kostüm yapmasını istedim” dedi. Gösteriş Fuarı.

the titriyor Yıldız, kendisini kamuoyunda tanıyan çok sayıda insan nedeniyle aşırı önlemler almanın gerekli olduğunu hissetti.

Kevin pastırması.

Dominique Bindel/WireImage


“Şikayet etmiyorum ama yüzüm kolaylıkla tanınabiliyor. Şapkamı ve gözlüğümü takmamın bir yere kadar faydası olacak” dedi.

Bacon, Los Angeles’taki varlıklı Grove turistik alışveriş kompleksinde protez burun, takma dişler ve gözlük takmıştı.

Bacon, “Kimse beni tanımadı. İnsanlar benden kaçınıyordu ve hoş değildi. Kimse ‘Seni seviyorum’ demedi” diye şaka yaptı Bacon. “Kahve falan almak için sırada beklemek zorunda kaldım. Bunun kötü olduğunu hissettim. Şöhretime geri dönmek istiyorum.”

Daha fazla film haberi mi istiyorsunuz? şimdi abone ol Haftalık eğlenceÜcretsiz Bülten En yeni fragmanlar, ünlülerle röportajlar, film incelemeleri ve daha fazlası için.

Kevin Bacon “Maxxine” filminde.

Justin Lubin


Şöhret Bacon’un ailesinden geliyor; babası Edmund Bacon, bir derginin kapağında yer alan tanınmış bir şehir planlamacısıydı. zaman Babasının şöhretinin ona oyuncu olma konusunda ilham verip vermediği sorulduğunda Bacon, “Yüzde yüz” yanıtını verdi.

“Annem ve babamın hakkını verme konusunda, elbette ben de onlara hak veriyorum, annem sanatsal taraftaydı ve beni oyunculuğa gerçekten teşvik etti” diye devam etti. “İkisi de her şeyde – dansta, müzikte, tiyatroda, resimde, heykelde ve diğer her şeyde – yaratıcılığı olabildiğince teşvik etti.”

Her ikisinde de Bacon yıldızları Beverly Hills Polisi: Axel Fşu anda Netflix’te yayınlanıyor ve MaxineCuma günü sinemalarda gösterilecek

READ  Gwendolyn Christie, 'Çarşamba' stilistinin ona vücudunun 'güzel' olduğunu hissettirdiğini söyledi