Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Genç Sheldon” film ekibi George’un trajik ölümünden bahsediyor (münhasıran)

“Genç Sheldon” film ekibi George’un trajik ölümünden bahsediyor (münhasıran)

Yayınlanma: 10 Mayıs 2024 15:15 PDT

Döküm Genç Sheldon Büyük bir kayıpla güreşiyoruz.

Perşembe günkü programın üçüncü ve son bölümünde Big bang teorisi Ön bölümde Sheldon’ın babası George kalp krizinden öldü. Bu bir son Big bang teorisi Hayranlar ne bekleyeceklerini biliyorlardı ancak bu, ne oyuncular ne de izleyiciler için durumu kolaylaştırmadı.

Dizide George karakterini canlandıran Lance Barber, Mart ayında ET’ye yaptığı ziyarette “Yedi yıldır buna duygusal olarak hazırlanma lüksüne sahibim” dedi. “Bu, o anlardayken tuhaf bir şekilde üzerinize düşmesini engellemiyor.”

Montana Ürdün Ve Zoe PerrySheldon’ın erkek kardeşi Georgie’yi oynayan ve annesi Mary de aynı fikirde.

Jordan, ET’ye George’un ölümüyle ilgili şunları söyledi: “Kimsenin kimseyi buna hazırlayıp hazırlamadığını bilmiyorum. Bu sizi de etkileyecek, hem de çok sert vuracak,” diye ekledi, “Sonunun böyle olacağını biliyorduk. Orası.” Zaman, ama nasıl olduğunu öğrenmek bizim için hala çok yeni, sanırım bizim için üzücüyse, onu başından beri izleyenler için de üzücü olacaktır.

George’un ölümü ne kadar yıkıcı olursa olsun, Sheldon’ın arkasındaki aktör… Ian ArmitageET’ye her şeyin o kadar da üzücü olmadığını söyledi.

“George’u gördüğümüz son bölümün sonuna kadar gerçekten çok güzel, muhteşem bir bölüm olmasını seviyorum. [moment]dedi. “…Geleceğini zar zor görebiliyorsunuz, bu yüzden tüm bölüm üzücü ve moral bozucu değil.”

Barber, karakterinin ölümüne muhtemelen “karışık tepkiler” verilecek olsa da bunun kapatma sürecinde olumlu bir adım olmasını umduğunu belirtti.

“Umarım herkes kendini hazırlar ve bunu havalandırmak için kullanır. Sanırım bazı insanlar bununla mücadele edebilir ve diğerleri bunu kutlayacak” dedi. “Umarım hikayenin başından, ortasından ve sonundan keyif alıp yeni bir hikayeye geçebilmemizi herkes bir şekilde tatmin edici bulur.” [in the upcoming spinoff]. Bence her şey çok zarif.”

READ  Kevin Costner, Cannes'da Western Gamble Horizon'u tanıttı

Sadece George ölmekle kalmıyor, oyuncu kadrosu da dizinin sonuyla uğraşmak zorunda kalıyor.

Barber, ekrandaki kayınvalidesi Annie Potts ile birlikte ET’ye şunları söyledi: “Bazı duygular ve bazı gözyaşları yaşadık; bu muhteşem yolculukta yedi yıl birlikte olduktan sonra beklediğiniz tüm doğru şeyleri yaşadık.” “Burada bizim için ve gösteriyi izleyenler için çok duygusal bir an olacak.”

Hayranların 16 Mayıs’ta CBS’de yayınlanacak iki bölümlük final hakkında ne düşüneceği konusunda Armitage şaka yaptı: “Umarım bundan nefret etmiyorlardır.”

“Etkilendim Big bang teorisi “Ve ben biraz ön yargılıyım ama…bundan gerçekten keyif aldım” dedi. “Bu son birkaç bölüm üzerinde çalışmaktan keyif alıyorum, bu yüzden kendimi ölçüt olarak kabul edersem bunun iyi bir performans olacağını düşünüyorum.” “Yazarlarımız muhteşem ve onlara tamamen güveniyorum, bu yüzden onları yanlış anlamaları çok zor.”

Dizinin mirası söz konusu olduğunda Armitage nasıl hatırlanmak istediğini tam olarak biliyor.

“20 ya da 30 yıl ya da belki 10 ya da 20 yıl içinde bu diziyi izleyen insanların bunu yapabileceklerini umuyorum. [now, who are] Benim yaşımda ya da biraz daha büyük, çocuklarıyla birlikte izliyorlar ya da “Ah, hatırla” diyorlar Genç Sheldon? Çok eğlenmişti. ET’ye “Bunu her zaman sevdim” dedi. “…Bunun bir parça nostalji ve rahatlatıcı bir gösteri olmasını isterim.”

İlgili içerik: