Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Loop8: Summer of Gods İngilizce oyun demosu, ekran görüntüleri

Loop8: Summer of Gods İngilizce oyun demosu, ekran görüntüleri

yayıncılar XSEED Oyunları Ve Parlak Avrupa “Coming of Age” için ilk İngilizce altyazılı fragman ve ekran görüntüleri yayınlandı. rol yapma oyunuLoop8: Tanrıların Yazı.

İşte XSEED Games aracılığıyla oyuna genel bir bakış:

Loop8: Tanrıların Yazı oyuncuların kararlarının ve diğer karakterlerle etkileşimlerinin duygularını ve hikayelerinin nasıl geliştiğini etkilediği, duygu tabanlı bir AI sistemi kullanan, zaman içinde anlatı odaklı bir RPG’dir. Bu etkileşimler, savaş sırasında müttefiklerin performansını da etkileyerek oyuncular için benzersiz bir deneyim yaratabilir, çünkü kararları bir savaşın sonucunu değiştirebilir. Zamanda yolculuk etme yeteneği sayesinde oyuncular, hiç bitmeyen Ağustos ayının birçok olasılığını keşfetmek için hataları düzeltebilir veya ileriye doğru yeni bir yol çizebilir.

reşit olma yaşına ulaşmak girişimVe Loop8: Tanrıların Yazı Kahraman, insanlığı yok olmanın eşiğine getiren şeytani varlıklar olan Keigai’yi yenmeye çalışırken Nene ve sınıf arkadaşlarını takip ediyor. “Umut” olarak bilinen başarısız bir uzay istasyonunda büyüyen Nene, yazını kalan insan sığınaklarından biri olan Ashihara’da geçirmek için Dünya’ya döner. “Şeytan Görüşü” ile yetenekli olan Nini, dünyayı sıfırlamak için tanrılarla olan özel bağlantısını kullanabilir; her yüzük, onun ve müttefiklerinin sekizinci ayı tam olarak doğru yapana kadar tekrar tekrar yaşamalarına izin verir… veya Kegai onları alt eder tamamen.

arkasındaki takım Loop8: Tanrıların Yazı Kıdemli yapımcı Yoichi Miyagi (Ayr serisi, Grandia serisi), oyun tasarımcısı Yuri Shibamura (Silahlı yürüyüş MartVe İki Ranbu tasması) ve karakter tasarımcıları En Morikura (Kizuna Ai) ve Shingo Adachi (kılıç sanatı çevrimiçi), maskot karakter tasarımcısı Ryudai Murayama (Sakuna: Pirinç ve harabe), konsept sanatçısı Kitsuneiro (Amatsu Kitsune) ve besteci Noriyuki Iwadare (As Avukat diziler).

Loop8: Tanrıların Yazı için planlanmış PlayStation 4Ve Xbox OneVe dönüştürür 16 Mart 2023’te Japonya’da, ardından bilgisayar 21 Mart’ta Steam üzerinden. Bir Western sürümünün 2023 İlkbaharında çıkması planlanıyor.

Aşağıdaki fragmanı izleyin. Galerideki ekran görüntülerini görüntüleyin.

oyun fragmanı

Ekran görüntüleri

READ  NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Sırbistan'da şimdiden satışta, maliyeti 1.400$