Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hulu’nun Black Friday anlaşması büyük tasarruflar sunuyor; yalnızca 1$’a abone olun

Hulu’nun Black Friday anlaşması büyük tasarruflar sunuyor; yalnızca 1$’a abone olun

Şükran Günü, ailenin yemek yemesi, akşam yemeğinden sonra saatlerce kanepede uzanması ve TV izlemesi için mükemmel bir zamandır. Bu yıl, tam da yıllık tatil yemeği komasının başladığı zamanda, erkenden girebilirsiniz Hulu’da Kara Cuma/Siber Pazartesi anlaşması, genel olarak TV hayranları için favori yayın hizmetimiz. Şu andan itibaren önümüzdeki Salı gününe kadar, yeni ve uygun aboneler (en az bir ay boyunca Hulu hesabı için kullanılmayan bir e-posta hesabına sahip olanlar), 12 ay boyunca ayda yalnızca 0,99 ABD doları karşılığında reklam destekli bir Hulu aboneliği alabilirler. Bu, tüm yıl boyunca aşağıdaki gibi şovları yayınlamak için 12 dolar demektir Altın Lisans Ve Ayı – Diğer bir deyişle yapmanız gereken iki gösteri kesinlikle Bu Şükran Günü’nü büyükannene göster!

Hulu, tatil öncesinde ürünlerinde de büyük bir indirim sunuyor Hulu’da Starz eklentisi. İlk altı ay boyunca Starz’ı Hulu’da (genellikle ayda 18 ABD doları tutarındaki ikili fiyatla) ayda yalnızca 0,99 ABD doları karşılığında alabilirsiniz. Bu, yalnızca 2$ alacağınız anlamına gelir Tonlarca film Şu anda yalnızca Starz’da yayın yapabilir ve aşağıdakilere erişebilirsiniz: neredeyse Her harika Şükran Günü TV bölümü, türkiye sonrası olayla tam zamanında gelir.

(merhaba)

Hulu’nun reklam destekli temel aboneliği genellikle aylık 8 ABD dolarıdır, ancak Hulu’nun Siber Hafta indirimi sırasında kaydolduğunuzda, Hulu’yu ayda yalnızca 1 ABD doları karşılığında alabilirsiniz. Hizmet artık Disney+ üçlüsü veya Hulu Live TV gibi harika paketler sunsa da Hulu Classic, tüm TV tutkunları için harika bir aboneliktir. Bu yıl sadece 12$ karşılığında harika Hulu Originals’a erişebileceksiniz. Sıradan insanlar, Damızlık Kızın Hikayesi, Cinayetler sadece binada Ve BüyükTüm FX tekliflerine ek olarak Gerekçe: Primal City, Ayı Ve yeni dizi Dünyanın sonunda cinayet.

Ayrıca Hulu orijinal şovları ve filmleri, Hulu, her programda olduğu gibi birçok TV şovunu yayınlandıktan sonraki gün yayınlamanıza olanak tanır BSC Franchise ve popüler Fox dizileri gibi Bob’un Burger’i Ve Mutfak Kabusları. Ayrıca ayda yalnızca 1 ABD Doları karşılığında Hulu’da altı aylık Starz eklentisine sahip olabilir ve aşağıdaki gibi özel Starz şovlarından yararlanabilirsiniz: Gaslitler, etekli adamlar, Parlatıcı Vadisi Ve Evden bir yabancı.

Hulu’da ayda 0,99 ABD doları

  • Hulu + Starz eklentisi

    2$/ayAylık 18$

    16 $ tasarruf edin

Disney+ Kara Cuma Fırsatı

Hulu ve Disney+’ı almak ister misiniz? Bunu elde etmek için bir yıldız dilemenize gerek yok, çünkü şu andan itibaren 28 Kasım’a kadar yeni aboneler Disney+’ı Hulu’nun reklam destekli Black Friday anlaşmasına ayda sadece 2 dolar ekstra ücret karşılığında ekleyebilir, bu da hayranlar için bir şeyler bulmayı kolaylaştırıyor. Bütün aile Şükran Günü’nü birlikte izlemekten hoşlanıyor.

(Disney+)

Disney+ için reklam destekli temel abonelik genellikle ayda 8 dolardan başlıyor ve aynı durum Hulu için de geçerli. Ancak şu anda reklam destekli Hulu’ya ayda yalnızca 0,99 ABD doları karşılığında kaydolduğunuzda, yalnızca 2 ABD doları daha ödeyerek Disney+’ı ekleyebilirsiniz. Bu, hem Disney+ hem de Hulu için tam bir yıl boyunca aylık 2,99 ABD dolarıdır. Bunların hepsi yeni ve klasik Disney Prensesi filmleri, hepsi Yıldız Savaşları Filmler, diziler, MCU’nun tamamı ve ayrıca Hulu’nun sunduğu her şey.

Disney+’ta 3 dolar

Bu neden iyi bir Kara Cuma anlaşması?

Bugünlerde herhangi bir şey yayınlayan herkes, yayın platformlarının nadiren satış yaptığını biliyor (öksürük* Netflix *öksürük*). Ancak Hulu Siber Hafta indirimi yalnızca yılda bir kez yapılan gerçek bir etkinlik olmakla kalmıyor, aynı zamanda size tüm yıl boyunca 84 ABD Dolarına (veya ayda 7 ABD Dolarına) kadar tasarruf da sunuyor ki bu, bugün özellikle önemli görünüyor. yayın maliyetleri dönemi.

Bakiyenize Disney+’ı da ekleyin, ayda 13$ tasarruf elde edecek ve en sevdiğiniz Marvel filmlerini istediğiniz kadar izleme şansına sahip olacaksınız.

Ve eklemek istersen Daha Karışımdaki filmler (ve hatta bazı şovlar) Ayrıca, ayda ekstra 0,99 $ karşılığında altı aylık Hulu’nun Starz eklentisini de alabilirsiniz. Starz size klasik Noel filmlerini getirecek Evde yalnız Ve Evde yalnız 2Gibi yeni tekliflere ek olarak Alt katta parti Ve Parlatıcı Vadisi. Hulu’da Starz’ın ücreti genellikle aylık 17,98 ABD dolarıdır, ancak altı ay boyunca hem Hulu’ya hem de Starz’a yalnızca 2 ABD doları karşılığında kaydolabilirsiniz.

  • Hulu + Starz eklentisi

    2$/ayAylık 18$

    16 $ tasarruf edin

Neden Hulu’ya ihtiyacım var?

Selena Gomez'in yıldızları

Selena Gomez, şu anda Hulu’da yayınlanan Only Murders in the Building’in 3. Sezonunda rol alıyor. (Patrick Harbron/Hulu) (merhaba)

Yeni ve modaya uygun şovları takip etmek istiyorsanız kesinlikle Hulu’ya ihtiyacınız olacak (ve… Kardashian!). Hulu Orijinallerine yalnızca şu şekilde erişemezsiniz: Siyah kek, Test bayanı Ve uzak Downs, Ayrıca FX teklifleri de alabilirsiniz. Ayı (Mükemmel Şükran Günü Sunumu), Gölgelerde ne yapacağız? Ve Dünyanın sonunda cinayet. Eğer Starz’ı da karışıma eklerseniz bunun gibi daha fazla programla karşılaşacaksınız. Sürtük, Gaslet, Arı Vadisi Ve Evden bir yabancı.

Hulu ayrıca TV, filmler, spor ve daha fazlası için en iyi yayın hizmetleri 2023 sıralamamızda TV bağımlıları için en iyi yayın seçimiydi.

abonelik

Hulu Siber Hafta indiriminden kimler yararlanabilir?

Yeni aboneler ve e-postalarına bağlı aktif bir Hulu hesabı en az bir ay boyunca bulunmayanlar, Hulu’nun Kara Cuma/Siber Pazartesi fırsatından yararlanabilir.

Hulu indirimi ne kadar sürüyor?

Hulu’nun Siber Hafta anlaşması bugün 21 Kasım’dan önümüzdeki 28 Kasım Salı günü saat 23:59’a (PT) kadar sürecek.

abonelik

Kara Cuma alışveriş rehberiniz: Yahoo’nun tüm Kara Cuma haberlerini burada görün. Engadget’ı takip edin Kara Cuma teknoloji fırsatları. Hakkında bilgi al Kara Cuma trendleri Bilgi üzerine. En iyinin ne olduğu hakkında Autoblog uzmanlarından bilgi alın Arabanız, garajınız ve eviniz için Kara Cuma fırsatlarıve bulur Kara Cuma indirimleri AOL’da alışveriş yapmak için tam size göre seçildi.

Fırsatları nasıl bulur ve seçeriz: Ödüllü yazarlardan ve editörlerden oluşan fırsat avcısı ekibimiz, çoğu 20 yılı aşkın deneyime sahip, kendi alanlarında (teknoloji, stil, ev, güzellik) deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Bu ekip size en iyi satışları, fırsatları ve düşük fiyatları sunmak için çok çalışıyor. Tarafsız uzmanlarımız editoryal bütünlüğü sıkı bir şekilde korur: Size yalnızca paradan tasarruf ettireceğine gerçekten inandığımız fırsatları sunarız. Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerini kapsayacak anlaşmaların nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

READ  Deadpool 3, Ryan Reynolds Marvel - The Hollywood Reporter'ı Yönetecek Shawn Levy'i Aldı