Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bruce Willis, demansla mücadelesinin ortasında, Şükran Günü için eşi Emma Hemming tarafından yayınlanan tatlı bir nostaljide karma bir aile tarafından çevrelenmiş durumda.

Bruce Willis, demansla mücadelesinin ortasında, Şükran Günü için eşi Emma Hemming tarafından yayınlanan tatlı bir nostaljide karma bir aile tarafından çevrelenmiş durumda.

Eşi Emma Hemming’in Şükran Günü’nde paylaştığı dokunaklı fotoğrafta Bruce Willis, tüm karma ailesi tarafından çevrelenmişti.

Beş kızı var: Mabel (11) ve Evelyn (9), Emma’dan, Rumer (35), Scout (32) ve Tallulah (29), ilk eşi Demi Moore’dan.

68 yaşındaki film yıldızı demansla mücadele ederken, tüm çocukları ve iki karısı Bruce’un etrafında toplandı.

Emma’nın geçmişe dönüş sahnesinde hepsi onunla birlikte, Scout’un arkadaşı Jake Miller ve Rumer’ın sevgilisi Derek Richard Thomas ile birlikte resmedilmiştir.

Fotoğrafın çekildiği sırada Rumer’in kendisine ve Derek Luetta’nın Nisan ayında doğurduğu kızına hâlâ hamile olduğu anlaşılıyor.

Gerileme: Bruce Willis, eski karısı Demi Moore, eşi Emma Heming ve kızları Rumer, Scout, Tallulah, Mabel ve Evelyn’in yanı sıra arkadaşları Rumer ve Scout ile fotoğraflandı.

Emma, ​​kalp emojileriyle dolu bir başlıkta “Bu tür bir sevgiyi tanıdığım için minnettarım ve müteşekkirim” diye yazdı. “Hepinizin Şükran Günü kutlu olsun.”

Sadece üç gün önce Rumer, Bruce’un kollarında küçük bir kızken çekilmiş dokunaklı bir fotoğrafını yayınladı ve şunları yazdı: “Bugün babamı gerçekten özledim.”

Onun gönderisi, Bruce’un eski arkadaşlarından birinin demansının azalmasıyla ilgili yürek parçalayıcı bir güncellemesinden yaklaşık bir ay sonra geldi.

1980’lerde yıldız yaratan durum komedisi Moonlighting’in yaratıcısı Glenn Gordon Caron, hastalığının ortasında film yıldızını ziyaret ederken yaşadığı deneyimlerini paylaştı.

Glenn yıkıcı röportajında, “Benim hislerim onun kim olduğumu anladığı ilk bir ila üç dakikadır” dedi. Sayfa altı. ‘Pek sözlü değil. Kendisi hevesli bir okuyucuydu ve kimsenin bunu bilmesini istemiyordu ve şu anda da okumuyor.

Medium’u da yaratan Glenn, “Bütün bu dil becerileri artık onda mevcut değil ama yine de o hala Bruce” dedi.

“Onunla birlikteyken onun Bruce olduğunu anlarsınız ve orada olduğu için minnettar olursunuz, ancak yaşam sevinci kaybolmuştur” diye ekledi.

Geçen yıl Bruce, hastanın dil becerilerinin bozulmasına neden olan afazi ile mücadelesi nedeniyle eğlence endüstrisinden çekildi.

READ  Jewel, milli marşa benzersiz bir dokunuş katıyor - ve internette görüşler var

Sevdikleri: Demans hastası olan 68 yaşındaki aktör, eşinin Şükran Günü’nde Instagram’da paylaştığı fotoğrafta, etrafı sevdikleriyle çevriliyken moralinin iyi olduğu görüldü.
BENİM: Fotoğrafın çekildiği sırada Rumer’ın kendisine ve Derek’in Nisan ayında doğurduğu kızı Blueetta’ya hâlâ hamile olduğu anlaşılıyor.
Tatlı: Rumer ayrıca Şükran Günü’nde küçük çocuğunun tatlı bir fotoğrafını “Minnettar” başlığıyla paylaştı.
Nostalji: Sadece üç gün önce Rumer, Bruce’un kollarında küçük bir kızken çekilmiş dokunaklı bir fotoğrafını yayınladı ve şunları yazdı: “Bugün babamı gerçekten özledim.”
SAĞLIK SAVAŞI: Emma (sağdan ikinci), demans ve afazi ile mücadelesinin yanı sıra bakıcı olarak işinin zorluğuna ilişkin güncellemeleri paylaşmaya devam etti; 2019’da Los Angeles’ta görüldü

Daha sonra bu yılın mart ayında ailesi, hastalığının “ilerleme gösterdiğini” ve kendisine frontotemporal demans (FTD) teşhisi konulduğunu duyurdu.

Bruce’un afazi ile mücadelesi başladığından beri Glenn görünüşe göre onu aylık ziyaret etmeye çalıştı ama bu her zaman işe yaramadı.

Televizyon yazarı şunları itiraf etti: “Her zaman iyi değilim ama onunla ve karısıyla konuşmaya çalışıyorum ve onun üç büyük çocuğuyla da sıradan bir ilişkim var.” Onun hayatında kalmak için çok çabaladı.

Glenn, “Yapan şey” diye paylaştı. [his disease] Şaşırtıcı olan şu ki, eğer Bruce Willis’le vakit geçirdiyseniz, hayatta ondan daha fazla eğlenen kimse yoktur.

Bruce “her sabah uyanmayı ve hayatı dolu dolu yaşamaya çalışmayı severdi” ama şimdi sanki “hayatı cam bir kapıdan görüyormuş gibi” yaşıyor.

Bruce Willis’in yıkıcı ikili tanısı açıkladı: Afazi nasıl demansa yol açabilir?