Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Hunter Greene, geri dönen oyuncu tarafından vurulduktan sonra erken çıktı

Hunter Greene, geri dönen oyuncu tarafından vurulduktan sonra erken çıktı

CINCINNATI – Kırmızılar için en iyi başlangıç ​​atıcılarından birinin sakatlanarak oyundan erken ayrıldığını görmek için asla iyi bir zaman yoktur. Hunter Green, Rays’e karşı Pazartesi gecesi Seri açılışında yaralandı ve Cincinnati’nin son zamanlarda aşırı kullanılan çalması için özellikle kötü bir zamanlamaydı.

Reds, Great American Ball Park’ta beyzboldaki en iyi takımı Rays’e karşı 8-1’lik bir galibiyetle yenerek durumu genç sezonun en tatmin edici galibiyetine dönüştürdü.

3’e 4 oynayan Kevin Newman, “Dışarı çıkıp bu takımla bu gece oynadığımız gibi, özellikle de Hunter touchdown’da oynamak ve takımın birbirini nasıl yükselttiğini görmek bizim için harika,” dedi. -inning home run. “Bence insanlar gerçekten görmeye başlıyor [we’re] Savaşmadan pes etmeyeceğiz ve buna hazırız.”

Greene’nin pürüzsüz gezisi, üçüncü vuruşun tepesinde kabaran bir sağ bacak buntuğuna çarptıktan sonra erken sona erdi. Sağ bacağında morluk teşhisi kondu ve röntgeni negatif çıktı.

Christian Bethancourt üçüncü periyodu Green’den sola doğru bir çift vuruşla açtı. Ardından, Yandy Diaz, Green’den 97 mil / saat çıkış hızında keskin bir şut attı ve top, çantaya dokunan birinci kaleci Will Myers’a doğru sekti.

Green, “Bana çarptığında çok acıdı,” dedi.

Reds koçu ve koçu David Bell, devam etmeden önce birkaç ısınma pasosu atan Green’i kontrol etti. Sağ elini kullanan Brandon Lowe bir değişiklik yaptı ve atışı bitirmek için Randy Arzarena’yı dışarı çıkardı.

Green, “Bu turu gerçekten bitirmek istiyordum. Bitirebileceğimi biliyordum. İçeri girer girmez ayağa kalktım ve hareket etmeyip etkinleştirdim, hemen gerildi. Geri dönmek aptalca olurdu. Sahaya çıkıp takım için yarışmayı gerçekten çok istiyordum ama kolumu kullanmaktan başka bir şey yapmayacağım, sezon için çok erken ve mantıklı olmayacak.”

“Serinin ilk oyununda böyle bir şey olduğunda… [worry]”dedi Reds’in sağ saha oyuncusu Jake Fraley. Beyzboldaki en iyi takıma karşı hala serinin geri kalanı var. Bu gerçek bir çirkinliği tüketebilir. Buck içeri girmeli [tough] Hiç yoktan böyle bir durum – kesinlikle harika bir iş çıkardılar.

Sezonu açmak için AL/NL’de art arda 13 galibiyet rekoru kıran Tampa Bay, Green’in erken ayrılmasından birçok nedenden yararlanamadı.

• Kırmızıların kalecisi son altı vuruşta bir koşuya izin verdi. Bulls, dört maçta üçüncü kez, alternatif bir stoper yürüyüşünü yapmak zorunda kaldı. Conor Overton, Cuma günü Phillies karşısında 6-2’lik bir mağlubiyetle üç vuruştan fazla dayandı, Luis Sessa’nın Pazar günü Philadelphia’ya 14-3 mağlup olduğu sırada 11 koşu ve 14 vuruşa izin verirken yaptığı gibi.

Beşinci vuruşta Farmer’ın yerini alan ve aynı zamanda 1 1/3 golsüz vuruş yapan solak Alex Young, “Bu, ‘Kim daha sonra gelirse, içeri gir ve kontrolü ele al’ gibiydi,” dedi. Açıkçası, bazı şeyler istediğimiz gibi gitmedi. Yolumuza çıkmaya başladıklarını hissediyorum. Bu grubu seviyorum. Etrafta olması eğlenceli bir grup. Gerçekten iyi takımlara karşı galibiyet almak eğlenceli.”

Newman, döngünün üç turunu bitirdi ve TJ Friedl, dördüncü vuruşta üç turluk bir duble dahil olmak üzere dört RBI’ye katkıda bulundu.

• Müthiş bir savunma vardı, her iki seferde de Manuel Margot ışıl ışıldı. Statcast’e göre, sol saha oyuncusu Stuart Fairchild beşinci vuruşta bir topa 0,980 vuruş ortalamasıyla kayan bir vuruş yaptı. Fraley, oyunun savunma cevherine sahipti ve Margot’nun sağ sahaya yaptığı smaç topunu yakalayarak üsler doluyken altıncı sırada bitirdi. Statcast, Lueb Margot’un beklenen vuruş ortalamasına 0,880 sahipti.

Elbette tek olumsuz, Green’in ağrıyan bacağıydı. Kulüp, sahadaki bir sonraki dönüşünü kaçırmak zorunda kalmayacağını umuyor.

Bell, “Bu tür morluklar, daha büyük bir soruna dönüşebilecekleri için üstesinden gelmek zorundalar,” dedi. “Koç ekibimizin işinin başında olduğunu biliyorum ve şu ana kadar hedefimiz onun bir sonraki başlangıcını yapmasını sağlamak.”