Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Rams ve Steelers, WR Allen Robinson’ı takas ediyor: Kaynak

Rams ve Steelers, WR Allen Robinson’ı takas ediyor: Kaynak

Jordan Rodrigue, Mark Capule ve Larry Holder tarafından yazıldı.

Bir lig kaynağının doğruladığına göre, Rams and Steelers tecrübeli geniş alıcı Allen Robinson’ı Pittsburgh’a getirecek bir anlaşmayı tamamlamak için çalışıyor. atlet Salı günü. NFL Network, haberi ilk bildiren oldu. İşte bilmeniz gerekenler:

  • Rams, ilk sözleşmesinin yapısına göre Mart ayında Robinson’a olan borcunun 5 milyon dolarını çoktan ödemişti. Müzakerelere aşina olan iki kaynak, Steelers’ın kalan 5 milyon $’ı toplarken, 5 milyon $ (2023’te toplamda 10 milyon $) daha ödeyeceklerini söyledi. Takımlar ayrıca yedinci tur seçimlerini de takas edecek.
  • Bir lig kaynağı, Los Angeles’ın Robinson’a Mart ayında bir takas araması için izin verdiğini doğruladı. atlet zamanında.
  • Birden fazla rapora göre, Steelers’a Robinson’a nakit ödeme izni verildi ve Pittsburgh’un sonuçlardan memnun kalması halinde bir anlaşma bekleniyor.
  • Robinson, 2023’te 15,2 milyon dolar garantiyle gelen üç yıllık, 46,5 milyon dolarlık bir sözleşmenin (geçen baharda imzalandı) ortasında. Mart.

atletAnında Analiz:

Robinson, Rams’a uymadı

Robinson, açıkça Rams’la anlaşamadı, ancak onu istatistik tablosundan sonraya koymak için bazı bağlamlar gerekiyor. Baş antrenör Sean McVay, oyun kurucu Matthew Stafford ve alıcı Cooper Cobb liderliğindeki Rams, kibirli Von Miller’a kaybettikten sonra geçen baharda Robinson’u serbest oyuncuyla imzalamak için baskı yaptı. Robinson’un, 2021’in ortalarında sözleşme imzaladıklarında kısa sürede pas oyunlarının temel taşı haline gelen Odell Beckham Jr.’ın geride bıraktığı rolün bir kısmını alabileceğine inanıyorlardı. ve dahası, Stafford değildi.Robinson, onu oyunun başlangıcına kadar sıkı bir dış saha sayımına götüren bir dirsek sakatlığı nedeniyle herhangi bir atış süresi alamadı. 2022 sezonu.

Sezon başladığında, Robinson’un hücumdaki rolü eğitim kampında olduğu kadar belirgin değildi – ve genellikle ağırlaştırıcı yaralanmalar, Stafford’un başrolünün ilk okumasıyla sınırlı olduğu anlamına geliyordu: Cobb. Robinson’un hamlesi ve bunun sonucunda ortaya çıkan pivot, Rams’a personeli hakkında aceleyle karar verme konusunda bir ders olmalı ve ileriye dönük hücum vizyonuna hangi gelecekte uyacaklar. – Rodrigue

Steelers’a uyum sağlayacak mı?

Bu, Steelers için birdenbire ortaya çıktı. Deontay Johnson ve George Pickens liderliğindeki gruba bir alıcı eklemekle ilgilendiler, ancak birçok kişi onun taslağı gözden geçireceğini düşündü. Bunun yerine Robinson, odada kendisine ihtiyaç duyan bir kıdemli varlığı anında sağlar. Takas, yeni general Omar Khan’ın oyun kurucu Kenny Pickett’e silah sağlaması için bir başka büyük hamleydi. Geçen yıl kötüye giden bir hücumda Johnson ve Pickens’a eşlik edecek Nagy Harris, Gaylene Warren, Pat Freymuth, Connor Hayward ve Calvin Austin III var.

READ  Kovboyların, uzun vadeli bir anlaşmaya varamazlarsa, RB Tony Pollard'daki franchise etiketini kullanacakları bildiriliyor.

Steelers, tüm alıcılarının tüm pozisyonları oynayabilmesiyle gurur duyuyor. Ancak, en çok ihtiyaç duydukları şey delikli bir adamdır. Robinson’ın delik şutları son beş yılın her birinde azaldı ve geçen yıl Cobb yaralanana kadar neredeyse tamamen dışarıdaydı. Steelers’ın imrendiği slotta oynamaktan fazlasıyla yetenekli. Robinson, Rams’ta da kalsaydı, slotta daha fazla oynayabilirdi.

Steelers, geçen yıl çok fazla atmaktan kaçındı. Bu yıl, daha iyi becerilere sahip oyuncular ve ikinci sezonunda Pickett için durum böyle olmayacak. – konsol

Robinson Gelişmiş Teraziler

Robinson, Rams’la ilk yılında beklentileri karşılamadı. Ama hayal edilebileceği kadar kötü müydü?

Kıdemli alıcı, geçen sezon 0.20’de gelen ve geniş alıcılar arasında 42. sırada yer alan (minimum 50 gol) tahmini bir gol başına puan ortalaması (TruMedia aracılığıyla) üretti. Eski takım arkadaşı Cobb ile aynı oran. Robinson’un 2022’deki hedef başına EPA oranı, 1.147 yarda ve yedi gol için 98 yakalama yakaladığı için 2019’daki 0,27 ortalamasından bu yana aslında ikinci en iyi oran.

Karşılaştırıldığında Johnson, geçen yıl -0,07 ile EPA’nın gol başına 86 geniş arasında 82. sırada yer aldı.

Robinson ve Johnson geçen sezon düzensiz bir oyunla oynadılar. Görünüşe göre Robinson’un doğru koşullar altında biraz suyu var. Bakalım Beckett doğru zarf mı? – Neyin var

arka plan hikayesi

29 yaşındaki Robinson, Kasım ayında sezon sonu ayak ameliyatı geçirmeden önce 339 yarda 33 resepsiyon ve 10 maçta üç gol attı.

Los Angeles, Robinson’u 1 Haziran’dan önce takas ederse 11.2 milyon dolar sermayeye maruz kalacak. Rams, bir takımın emdiği maaş miktarının seçim sayısına/seviyesine göre belirlendiği geçmiş hamlelerde “dönen ölçek” ticaretlerinde çalıştı. Robinson için durum böyle olacak.

Rams, 2021’de Chicago Bears 6-11’e giderken 38 resepsiyon, 410 yarda ve 1 gol kaydettikten sonra onu Mart 2022’de imzaladı. Ancak Robinson ve Rams’ın kariyerini tekrar rayına oturtma planı umduğu kadar iyi gitmedi. Robinson, 12. Haftadan önce ayağında bir stres kırığı geçirdi ve sezonun geri kalanını kaçırdı. Küçük bir ayak ameliyatı geçirdi ve 2. aşama OTA’lar için temiz olması bekleniyor.

READ  Her oyunda fantezi ile ilgili tüm oyuncuları gözden geçirin - QB.

gerekli okuma

(Fotoğraf: Getty Images aracılığıyla Jevone Moore/Icon Sportswire)