Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

HV GENÇ TÜRKLER, ARNETT YÜZÜ KAPALI – Bernard, Harbour View gençlik tugayının Arnett’i durdurmasını umuyor | Spor Dalları

Harbour View (HV) baş antrenörü Ludlow Bernard, gençlik hareketinin kendilerini Jamaika Premier Ligi şampiyonluğu için ciddi rakipler haline getirmek için gerekenlere sahip olduğuna inandığını söyledi.

Yarın 15:15’te UWI-JFF Kaptan Horace Burrell Mükemmellik Merkezi’nde Arnett Gardens ile karşılaşacakları zaman, sezonun bu başlarında kimliklerini kanıtlamaya çalışacaklar.

Üç denemeden sonra, ‘Doğu’nun Yıldızları’, Salı günü Tivoli Bahçeleri’ni 2-1 yenerek sezonun ilk galibiyetini almayı başardı ve sonunda Bernard’ın ilk iki maçında onları atlattığını söylediği servetten yararlandı. mevsim.

Harbour View, takımların Eylül 2021’deki son toplantısında Arnett karşısında 1-0’lık bir galibiyet kaydetti.

Önderlik ettiği gençlik hareketinde devam eden itici gücüyle Bernard, Salı günkü galibiyetin bu yıl ciddi bir unvan suçlaması yapmaları için katalizör olabileceğini söylüyor.

Bernard, “Kadronun yeterince derin olduğunu ve bunun için gidip (başlık için) çok ciddi bir şekilde mücadele edebileceğimizi düşünüyorum. Kolay olmayacak çünkü birçok genç oyuncu domine ediyor.” “Ama bence üst düzey liderler bizi taşıyacak ve benim yapmak istediğim şey savunma birimini tıkamak ve onu olabildiğince güçlü ve hava geçirmez hale getirmek.”

11 gol yemelerine rağmen yine de playofflara kalmayı başardıkları için 2021 10 maçlık kampanyalarına kıyasla gol sızdırmayı durdurmayı uman bir birim olacak.

Bu arada, baş antrenör Paul Davis’in altındaki Arnett, Portmore United’a karşı bir galibiyet ve Humble Lion’a karşı bir beraberlik ile iki maçlık yenilmezlik serisinde.

Humble Lion’a karşı Arnett oyuncularının ağızlarında ekşi bir tat bırakan da bu şekilde liderliği kaybetmeleriydi ve yardımcı antrenör Eric Rademakers bunun koçların ve oyuncuların bu yıl ulaşmak istedikleri yüksek standartların bir yansıması olduğunu söyledi. .

Rademakers, “Bununla birlikte, sadece koçlar olarak değil, oyunculardan da oradaki potansiyeli fark etmek için belirli bir beklentinin geldiğini düşünüyorum. Ve üç maçtan sonra dört puanınız varsa, mutlu değilsiniz,” dedi.

READ  USVI, Uluslar Ligi maçında Turks ve Caicos'u konuk ediyor | Spor Dalları

Bu arada Tivoli Gardens, çift başlılığın ilk maçında saat 13.00’de Vere United ile karşılaşacak Tivoli, geçen sezon play-off serilerinde Clarendon merkezli takımı mağlup etse de, Tivoli’nin baş antrenörü Phillip Williams, onlara karşı kararlı kalmaları gerektiğini söyledi. Donovan Duckie tarafından yönetilen Vere.

Williams, “Evet, geçen sezondan bazı şeyler öğrendik ama yaklaşımımız açısından, pozitif yönlerimize odaklanmalı ve maç ilerledikçe ayarlamalar yapmalıyız, çünkü çok daha zinde olacaklar ve hazırlanmak için daha fazla zamanları olacak.” söz konusu.

Portmore United Pazar günü saat 13:00’te lig liderleri Waterhouse ile karşılaşacak, Mount Pleasant ise 15:15’te Montego Bay United ile oynayacak.