Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

IHG Hotels & Resorts, InterContinental Hotels & Resorts, Kimpton Hotels & Restaurants ve Hotel Indigo ile Turks & Caicos’ta ilk kez sahneye çıktı

IHG Hotels & Resorts, InterContinental Hotels & Resorts, Kimpton Hotels & Restaurants ve Hotel Indigo ile Turks & Caicos’ta ilk kez sahneye çıktı

IHG Otelleri ve Tatil Köyleri Dünyanın önde gelen otel şirketlerinden biri olan (IHG), bugün Turks & Caicos’ta en hızlı büyüyen küresel lüks ve yaşam tarzı portföyünde üç anlaşma duyurdu. Kıtalararası Oteller ve Tatil Köyleri, Kimpton Otelleri ve Restoranları Ve Otel İndigo. Slominski ailesine ait holding Molo Hotel Group ve İngiltere merkezli yönetim grubu Lighthouse Hotel Management ile ortaklaşa geliştirilen tatil köyleri, IHG’nin ikonik Karayip adasındaki ilk başlangıcı olacak ve tamamı 2027 yılına kadar açılacak.

Turks & Caicos’un pitoresk Grace Körfezi’nde yer alan mülkler, Glasgow merkezli mimarlık ve iç tasarım stüdyosu Ica, Turks & Caicos merkezli Muhafazakar Mimarlık ve Miami merkezli peyzaj mimarlığı firması EDSA tarafından hayata geçirilecek. Hem ziyaretçilere hem de yerel halka üç benzersiz ada tatili sunulmaktadır:

  • Kıtalararası Turks ve Caicos Adaları: Sahilde cazip bir konuma sahip olan yeni inşa edilen InterContinental Turks & Caicos, yedi kata yayılan erişilebilir bir gelişmişlik sunacak. Tamamı süitlerden oluşan tesiste, panoramik okyanus manzarası sunan 59 geniş dinlenme alanı bulunacak. Zemin kattaki restoran ve bar, açık yüzme havuzu, tesis bünyesindeki fitness merkezi ve özel Club Intercontinental Lounge, konukları kendi hızlarında dinlenmeye ve yenilenmeye teşvik etmektedir. InterContinental’in benzersiz küresel marka evrimini duyurmasının ardından konuklar, zihni genişleten ve bilgi arzularını tatmin eden, kültürel açıdan zengin deneyimler deneyimlemeyi bekleyebilirler.
  • Kimpton Turks ve Caicos Adaları: 192 odalı yeni inşa edilmiş Kimpton Turks & Caicos, her fırsatta bir inziva hissi sunuyor. Çarpıcı sahil ortamına ek olarak, butik lüks tesiste üç açık yüzme havuzu, bir spa ve fitness merkezi bulunacak. Yedi etkileyici yemek seçeneği arasında sahil restoranı, çatı barı, havuz başı barları, dondurma ve kahve salonu, meyve suyu barı ve zemin kattaki restoran ve lobi bar bulunmaktadır. Tüm Kimpton’lar gibi, sabah kahvesi ve çayı, akşam sosyal saati, “Unuttun mu? Anladık! Bir konfor programı, oda içi yoga matları, ücretsiz bisikletler ve evcil hayvan dostu politikalar konukların konaklamasını daha da iyi hale getirir.
  • Otel Indigo Turks & Caicos: InterContinental ve Kimpton tatil yerlerine sadece birkaç adım uzaklıktaki Hotel Indigo Turks & Caicos, Hotel Indigo markasının The World’s Neighbourhood Hotel ahlakını hayata geçirecek. Tasarım ve dekordan tesis mutfağına kadar çevresinin güzel ve sakin havasını yansıtan tesis, konuklarını yalnızca Turks & Caicos adalarının sunabileceği yeni şeyleri keşfetmeye davet ediyor. 56 odalı tesis yeni bir binadır ve mevcut iki yapının tamamen dönüştürülmesi olacaktır. Konuklar tesis bünyesindeki restoran, lobi bar veya kafede yerel halkın arasına karışabilir. Açık yüzme havuzu ve fitness salonundan tesiste konaklayanlara özel olarak yararlanılabilir.
READ  İtalya'nın ünlü 'Türk merdiveni' uçurumu görenler tarafından kırmızıya boyandı


IHG Hotels & Resorts’un Meksika, Latin Amerika ve Karayipler Kalkınmadan Sorumlu Bölgesel Kıdemli Başkan Yardımcısı Paul Aden şunları söyledi: “IHG Hotels & Resorts’un lüks ve yaşam tarzı markasını Amerika Birleşik Devletleri’nde genişletirken, bunu bilinçli bir niyetle yapıyoruz. Turks & Caicos, Karayipler’in en heyecan verici destinasyonlarından biri ve şirketin merakla beklenen çıkışını kutlamaktan büyük heyecan duyuyoruz” InterContinental, Kimpton ve Hotel Indigo markalarımızla Refuges, hem ziyaretçileri hem de yerel halkı benzersiz ancak tamamlayıcı deneyimlerle karşılayacak. Molo Hotel Group ile ortaklığımızı genişletmekten heyecan duyuyoruz.

Bu açılışlar, Molo Hotel Group ve Lighthouse Hotel Management tarafından IHG portföyünün heyecan verici bir şekilde genişletilmesini temsil ediyor. Slominski ailesine ait olan Molo Hotel Group, 2017 yılında geliştirici ve işletme sahibi olarak kuruldu. Grubun faaliyette olan yedi oteli ve yapım aşamasında olan beş oteli var. Lighthouse Hotel Management, verimli ve kârlı operasyonlar gerçekleştirmek için sürekli çaba gösteren, zengin deneyime sahip çok yetenekli bir ekibe sahiptir. Özel mülkiyetin avantajı, hızlı karar almamıza ve fırsatlardan yararlanmamıza olanak tanıyor. Sahibi ve yöneticisinin şu anda iki Vinyet koleksiyonu Avrupa’daki oteller – yakın zamanda açıldı Hallyard Liverpool ve 2025’te Roma’da açılan Hotel Alexandra.


Molo Hotels Group Genel Müdürü Ross Morrow yorum yaptı: “Bu yeni gelişmeler Molo Otel Grubu için önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor ve lüks konukseverliğe olan sarsılmaz bağlılığımızı yansıtıyor. Bu özelliklerin her biri benzersiz bir kişilik ve çekicilik getiriyor. Rose şunu belirtti: “Bu genişleme, dayanıklılığa olan inancımızın bir kanıtıdır ve konaklama sektörünün canlılığı. Turks & Caicos adalarının cazibesine katkıda bulunmaktan ve misafirlerimize kalıcı bir izlenim bırakacak benzersiz deneyimler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

READ  Trina Türk'ün bir günlük bahar tarzı etkinliği şimdi gerçekleşiyor


Stephen Bench, Genel Müdür, Lighthouse Otel Yönetimi, Genişletilmiş: “Heyecanımız zarif mimarinin ve lüks olanakların ötesine geçiyor. Turks & Caicos’un ayrılmaz bir parçası olmak, hikayemizi bu güzel yerin dokusuna dahil etmek ve ekonomik ve kültürel canlılığına olumlu katkıda bulunmakla ilgilidir. Ekonomik büyüme, istihdam yaratma ve Turks & Caicos Adaları ile anlamlı ortaklıklar için katalizör olmayı hedefliyoruz.


Tatlım. Charles Washington Misik, Turks ve Caicos Adaları Başbakanı, Söz konusu: “IHG/Molo Hotels Mutabakat Zaptı (MOU), Turks ve Caicos Adaları’ndaki konukseverlik için sürdürülebilir bir geleceğe yönelik önemli bir adımdır. Üç otelin, InterContinental, Kimpton ve Hotel Indigo’nun kullanıma sunulması, turizm ürünümüzü geliştirecek ve istihdam yaratacaktır. Fırsatları ekledi, “Turks ve Caicos Adaları Caicos Adaları Community College ve Turks ve Caicos Adaları Spor Otoritesi ile devam eden ortaklık, hükümetin insan sermayesini geliştirme ve turizm olanaklarını artırma konusundaki kararlılığını gösteriyor. Bu proje ekonomik büyüme getirecek, yerel yetenekleri kucaklayacak. ve ekonomimizi zenginleştirelim.


Angela Musgrove, Invest Turks ve Caicos’un CEO’su Ajans, bu tatil köylerinin Turks & Caicos Adaları üzerinde olumlu bir etki yaratacağını umduğunu ifade ediyor: “Bu gelişmelerin yalnızca turizm endüstrimizi geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda toplumumuzun genel refahına da önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. adalar, ekonomiyi geliştirmek ve yerel işletmelerin büyümesini teşvik etmek için hayati öneme sahiptir ve bu, Türklerle birlikte tesis edilmiştir.” Caicos Adaları Community College, yakın ilişkiler ve programlar aracılığıyla yerel halkın eğitim fırsatlarını güçlendirmek için Molo ile çalışmaktan memnuniyet duymaktadır.

Turks & Caicos Providenciales’in kuzey kıyısında yer alan ve Princess Alexandra Milli Parkı’nın bir parçası olan Grace Bay Plajı, TripAdvisor da dahil olmak üzere dünyanın en iyi plajlarından biri olarak kabul edilmektedir. En İyi Ödüllerde En İyi Gezginin Seçimi. Güzel turkuaz suları ve klasik yumuşak beyaz kumlu plajlarıyla ünlü Grace Bay, geniş bir set resifiyle korunuyor ve bu da onu tüplü dalış ve şnorkelli yüzme için ideal bir yer haline getiriyor. Okyanusun ötesindeki macera arayanlar, Turks & Caicos’un kıyıdaki yürüyüş parkurlarını, kuş gözlemciliğini ve doğal sulak alanlarını beğeneceklerdir.

READ  USVI erkek ve kız çocukları, Turks ve Caicos ile açılış oyunlarını ayırdı | Spor Dalları

IHG’nin küresel ölçekte lüks ve yaşam tarzına stratejik odağını ve yatırımını gösteren bu son imzalar, 2023 itibarıyla portföyün yüzde 12’sini oluşturacak olan ABD bölgesindeki ivmeyi yansıtıyor. Dünya çapında, IHG’nin altı lüks ve yaşam tarzı markası, 850’den fazla açık ve planlı otelle IHG’nin büyüyen payını temsil etmeye devam ediyor.*

IHG’nin lüks ve yaşam tarzı markaları hakkında daha fazla bilgi edinmek veya konaklama rezervasyonu yaptırmak için şu adresi ziyaret edin: www.ihg.com veya kullan IHG One Rewards mobil uygulaması.

*31 Mart 2024 itibarıyla rakamlar