Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ücretsiz arazi ikizleri kısa ajan Carlos Correa, üç yıl boyunca 105.3 milyon dolarlık şaşırtıcı bir anlaşmada

Ücretsiz arazi ikizleri kısa ajan Carlos Correa, üç yıl boyunca 105.3 milyon dolarlık şaşırtıcı bir anlaşmada

İkizler Cumartesi sabahı erken saatlerde şok edici bir hamle yaparak süperstar Carlos Correa’yı büyük bir anlaşmayla imzalamayı kabul ettiler.

Beyzbolun en büyük menajerlerinden biri, 2022 ve 2023’ten sonra tekrar serbest oyuncu olmak için devre dışı bırakma ile üç yıllık, 105.3 milyon dolarlık bir anlaşma alacak.

Yıllık ortalama 35.1 milyon dolarlık maaşı, onu MLB’de dördüncü en yüksek ücretli oyuncu ve en yüksek ücretli oyuncu yapacaktı. Ayrıca, anlaşma açıklandığında, fizik muayeneyi bekleyen Twins tarihindeki en yüksek ücretli oyuncu olacak.

Shortstop, bu sezon dışı dönemde ikizler için bariz bir ihtiyaç alanı oldu ve mağazacılıkla birlikte en büyük öncelikleri. İkizler, bir hafta önce Texas’lı Mitch Garver’ın yerine Isiah Kiner-Falefa’yı aldıklarında kısa bir ara vermiş görünüyorlar. Ancak bir gün sonra ikizler, Gary Sanchez ve Jio Urchila için Keener Valiva ve Josh Donaldson’ı Yankees’e çevirdiler. Bu takas aynı zamanda Donaldson’ın sözleşmesinin kalan iki yılı için ikizlerin üzerindeki yükü yaklaşık 50 milyon dolar kadar hafifletti.

Elinde biraz nakit varken, İkizlerin ön büroları diğer anlaşmalar için çok çalışıyor, ancak geçen hafta telefonları oldukça sessizdi. Correa’nın menajeri Scott Borras ile yaptığı anlaşma, pek çok kişi ikizlerin kısa ömürlü bir serbest oyuncu Trevor Story için daha fazla pazarda olduğuna inandığından, hızlı ve biraz beklenmedik bir şekilde bir araya geldi.

İkinci kaleci Jorge Polanco şaşırmadı.

Polanco, “Birini aradıklarını biliyordum. Akıllarında iyi bir fikir olduğuna sevindim, harika bir fikir” dedi. “İyi bir şutör, iyi bir oyuncu.”

Correa, 2012 draftında yeni takım arkadaşı Byron Buxton’a karşı ilk seçim oldu ve Houston Astros ile iki kez All-Star oldu ve yedi sezonunun altısında playofflara kalmalarına yardımcı oldu. 27 yaşındaki oyuncu, 2017 Dünya Şampiyonasını kazandı, diğer iki maçta oynadı ve 2015’te yılın MLS galibi oldu.

READ  Sabrina Ionescu tek bir sezonda sayı, ribaund ve asist için yeni WNBA standardını belirliyor

Ligdeki ilk maçına 20 yaşında çıkan Porto Rikolu oyuncu, sahada ortalama 981, geçen sezon ise 0.279 sayı ortalaması tutturdu ve 26 ev koşusu yaptı. Ayrıca ilk Altın Eldiveni’ni kazandı ve Grand Slams’de 72 yaşında en iyi üçüncü WAR’ına (Kazanma Karşısında Galibiyet) sahip oldu ve sadece Angels bowling oyuncusu DH Shohei Ohtani ve Phillies sürahi Zack Wheeler’ın ardından geldi.

Onun eklenmesi, Polanco’nun 33 iç saha koşusu ve 98 RBI ile kariyerinin en yüksek seviyelerine ulaştığı geçen sezonun çoğunluğunu büyük bir başarıyla oynadığı için ikinci kaleye odaklanabileceği anlamına geliyor.

Polanco artık takımdaki yerinden emin olabilir – ancak gerekirse kısa sürede doldurabilecek olsa da – ve birlikte çalışmaya başlayabilmeleri için Correa’nın bahar antrenmanına gelmesini “bekleyemediğini” söyledi. .

Correa’nın kontratının ilginç bir yönü, ikizlerle sadece bir sezon birlikte olabileceği anlamına gelen vazgeçmesi. İkizler, potansiyel kıdemli Royce Lewis boru hattındayken, ona sadece çok uzun süre ihtiyaç duyabilirler.

2020’de ikinci lig topunu dağıtan ve geçen sezondan önce Lewis’in AFC Şampiyonlar Ligi’ni parçalayan pandemiden önce, Lewis kısa bir süre sonra gelecekti. İlkbahar 2020’den bu yana ilk maçını Cuma günü oynadı, bu nedenle bu sezon büyük yıldızları almak büyük talep gördü.

Lewis, “Küçük bir pit stopa ihtiyacımız vardı. Büyük lig takımında değilim. Bu yüzden sadece kendimi geliştirmek ve bu adamlar hakkında biraz bilgi ve bilgelik kazanmaya devam etmek için buradayım.” “Yani bence harika bir fikir.

“…Büyük liglerdeysem, bu farklı bir hikaye. Ama değilim. O yüzden orada kazanmak için yapmaları gerekeni yapmak zorundalar.”

İkizlerin bahar antrenmanlarında oyuncu eklemeyi bitirmemiş olması ve muhtemelen bazı potansiyel oyunculardan vazgeçecek olsalar da, başlangıç ​​için bir bowling oyuncusu almak için başka bir anlaşmaya odaklanmış olmaları mümkündür. 2021 draftında en iyi seçimleri olan melon Chase Petty’yi bu sezon başlangıç ​​listesinin başında yer alan Sonny Gray’i almak için Reds’e gönderdiler.

READ  Dolphins vs.

Kısa bir ara ve geliştirilmiş bir başlangıç ​​rotasyonu ile sezon birdenbire daha umut verici görünüyor.

Polanco, “Evet, iyi olacağız,” dedi. “İyi olacağız, gerçekten iyi.”