Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İnanılmaz derecede popüler olan Amazon MMO Lost Ark, Orta Avrupa’da ‘kapasite’dir

İnanılmaz derecede popüler olan Amazon MMO Lost Ark, Orta Avrupa'da 'kapasite'dir

Ücretsiz MMO oyunu kayıp tabut Batı’da büyük bir çıkış yaptı ve Steam tarihinde en çok eş zamanlı ikinci oyuncuya ulaştı. 11 Şubat’ta yayınlanmasından sadece 24 saat sonra. Ne yazık ki, bu popülerlik, geliştirici Smilegate ve batılı oyun yayıncısı Amazon Games’in bir şeyleri düzeltmeye çalışmasına rağmen, Avrupa’daki oyuncuların oynamak için uzun kuyruklarda beklemek zorunda kaldığı anlamına geliyor.

Avrupa Merkez sunucusu için uzun kuyruklar sorun oldu Lansmandan kısa bir süre sonraVe yakında geliştiriciler, oyunculara oynayacakları başka bir yer vermek için yeni bir Europe West sunucusu uygulamaya söz verdiler. Bu Batı Avrupa sunucusu şu anda aktifken, “Orta Avrupa bölgesi kalabalık ve ne yazık ki Orta Avrupa’da dünya başına oyuncu sayısını artırmanın bir yolu yok”, Geliştiricilerin bir gönderisine göre kayıp tabut Forumlar. “Birlikte çalışması gereken tüm sistemlerin karmaşıklığına bağlı olarak daha fazla sunucu eklemek mümkün değil.”

Ancak Batı’daki oyuncular başka bir sunucuya geçemezler, bu nedenle Avrupa Merkez’de önemli miktarda zaman harcayanlar Batı Avrupa’da ilerleyemezler. Sunucu bağlantı noktası özelliği, oyunun ilk olarak 2019’da çıktığı Kore’de başlatıldı, ancak bölgede “yeni kullanıma sunuldu” ve “bölgeler arası işlevselliği desteklemiyor”, bu da “geçerli bir seçenek olmadığı” anlamına geliyor. Batı versiyonunda nokta.”

Sorunlara rağmen, kayıp tabut Çok popüler kaldı. Pazartesi öğleden sonra itibariyle, 1 milyondan fazla eşzamanlı oyuncuya sahipti, Valve’in Steam istatistik sayfasına göre. Son zamanlarda sunucu kapasitesi sorunları yaşayan daha yeni MMO – Final Fantasy XIV Lansmandan sonra ücretsiz deneme sürümünü sunmayı bırakmak zorunda kaldık Endwalker Yine de, bu ücretsiz deneme ile Aralık ayında genişleme 22 Şubat’ta tekrar satışa sunulacak.

READ  Nintendo Switch sistem güncellemesi 18.0.0 artık mevcut ve işte tam yama notları