Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Noel’den önce PlayStation 5 nereden satın alınır?

Noel’den önce PlayStation 5 nereden satın alınır?

PlayStation 5 konsolları, Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2023’ün en sıcak ve en popüler tekliflerinden biriydi. Bu satışlar artık sona ermiş olsa da çok şükür indirimler durmadı. Noel’den önce PS5 veya PS5 Slim’te yine de harika fırsatlar elde edebilirsiniz; en iyi paketler 499 ABD dolarıdır ve Call of Duty: Modern Warfare 3 veya Spider-Man 2’yi hiçbir ekstra ücret ödemeden içerir; Potansiyel alıcılara, ürünleri ayrı ayrı satın almaya kıyasla 70$ tasarruf sağlıyor. Daha fazla PS5 fırsat güncellemesi için takip ettiğinizden emin olun @IGNDeals Twitter/X’te.

TL;DR – PS5 nereden alınır

PlayStation 5 Slim nereden satın alınır

PS5 “Slim Model”, artık konsolun yaygın olarak bulunabilen versiyonu olacak tamamen yeni PlayStation 5 konsoludur. Orijinal konsoldan %25 daha küçüktür ve daha büyük bir 1 TB SSD’nin yanı sıra istediğiniz zaman çıkarılabilen veya eklenebilen özel bir sürücü yuvasına sahiptir (dijital sürümü satın aldıysanız ileride başvurmak üzere, Takılabilir sürücü de şu anda 79,99 $ fiyatla satılıyor).

Daha önce de belirtildiği gibi, bu yeni PS5 Slim Disc Edition paketleri, Marvel’s Spider-Man 2 (PS5) veya Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS5) için dijital kodla yüklü olarak geliyor. Paketlerin maliyeti PS5 Slim’in MSRP’si ile aynı olduğundan, satın alma işleminizle birlikte etkili bir şekilde ücretsiz bir PS5 oyununa sahip olursunuz. Ayrıca, tüm dijital sahipler için PS5 Slim Digital Edition artık 449 $ karşılığında satın alınabiliyor; ancak henüz ücretsiz oyun içeren herhangi bir paket mevcut değil.

Sıska PS5 Fırsatları

Mükemmel hediye

PS5 Örümcek Adam 2 (İnce modeli)

Noel’den önce gelir.

PS5 dijital ince

PS5 Dijital Konsol (İnce Model)

Standart PS5’i nereden satın alabilirsiniz?

Sektör genelinde çip kıtlığı ve konsolların yaklaşık 2.000 dolara yeniden satılması nedeniyle 2020 sonlarında piyasaya sürülmesinden bu yana PS5’e sahip olmak çok zor oldu, ancak arz büyük ölçüde talebi karşılayabildi ve artık çok daha yaygın. birimleri görün Çoğu perakendecide mağaza içi ve çevrimiçi envanter kontrolü.

Şu an için en iyi teklif yukarıda bahsettiğimiz Slim paketlerine benzer ve Marvel’s Spider-Man 2’yi hiçbir ek ücret ödemeden yan yana içeriyor. Bilginiz olsun, standart PS5 disk sürümü PS5 Slim’ten %25 daha büyüktür, 825 GB SSD’ye sahiptir ve sürücüsü çıkarılabilir değildir (en azından öyle olması amaçlanmamıştır). Bunun dışında, eğer ilgileniyorsanız Nintendo Switch’i satın alabileceğiniz en iyi yerleri de tartıştık.

PS5 Örümcek Adam 2 paketi

Eski PlayStation konsollarınızı nasıl takas edebilirsiniz?

Eski PlayStation konsollarınızı takas etmek istiyorsanız bunu mağaza içi ve çevrimiçi olarak seçkin perakendecilerden yapabilirsiniz. Çoğu zaman, en yaygın olarak bulunabilen perakendeciler GameStop Ve En iyi satın alım. Bununla birlikte, kullanılmış cihazlarınızı aşağıdaki gibi perakendecilerde çevrimiçi olarak da satabilirsiniz. Amazon Ve Microsoft.

Bazı perakendeciler kullanılmış ürünleriniz için size nakit para teklif ederken, diğerleri size mağazada ve internette kullanabileceğiniz bir hediye kartı verebilir. Bu, eski oyun ekipmanınızdan kurtulmanın ve daha yeni bir konsol ve oyun satın almak için kullanabileceğiniz bir miktar para kazanmanın harika bir yoludur.

Perakendecilerde donanım ticareti yapmak, kullanılmış konsollar için genellikle en düşük tutarı elde etmenize neden olsa da, eBay, Craigslist ve OfferUp gibi daha yüksek fiyatlar getirebilecek çevrimiçi pazar yerleri de vardır, ancak genellikle paketleme ve nakliye masraflarından siz sorumlu olursunuz. Veya işlemi gerçekleştirmek için birisiyle şahsen görüşmeniz gerekir, bu da kendi risklerini taşır.

READ  Resmi lansman yaklaştıkça Galaxy S23 Ultra daha da güçleniyor

Playstation oyunlarının ticareti nerede yapılır?

Ek PlayStation konsolu takaslarında olduğu gibi, mevcut oyunlarınızı da seçkin satıcılarda takas edebilirsiniz. Kullanılmış video oyunlarını kabul eden en yaygın perakendeci GameStop, ancak ikinci el kitaplarınız için size dolar başına kuruş vermeleriyle tanınırlar. Ancak kitaplığınızın bir kısmını nakit veya mağaza kredisiyle boşaltmanın kolay bir yolunu arıyorsanız bu uygun bir seçenektir. Mağazaya gitmeden önce her zaman GameStop web sitesinde beklenen takas değerini arayabilirsiniz, böylece tam olarak ne kadar alacağınızı bilirsiniz. Ek olarak, kullanılmış oyunlarınızı şu adreste çevrimiçi olarak takas edebilirsiniz: Amazon Amazon hediye kartı karşılığında.

Robert Anderson, IGN’in ticaret uzmanı ve ticaret editörüdür. Takip edebilirsin @robertliam21 Twitter’dan.