Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Inside Out 2 küresel gişede 900 milyon doları aşarak 1 milyar dolara yükseldi

Inside Out 2 küresel gişede 900 milyon doları aşarak 1 milyar dolara yükseldi

Cumartesi güncellemesi: Yarın beklenen büyük haber öncesinde Cumartesi günü flaş güncelleme. Disney/Pixar İçten dışa 2 Kâr elde etti 902,9 milyon dolar Cuma gününe kadar küresel olarak. Bu miktarın 429 milyon doları yurt içi ve yurt dışından geliyor. 473,9 milyon dolar Uluslararası gişeden.

Daha önce de belirttiğimiz gibi yarın raporumuzu yayınladığımızda 1 milyar dolar sınırına ulaşmamız bekleniyor. Çete bu sınırı aştığında soruşturma başlatacak İçten dışa 2 Oraya ulaşan en hızlı animasyon filmi.

Önceki, Cuma: Disney/Pixar İçten dışa 2 fiş 863,1 milyon dolar Perşembe günü itibarıyla dünya çapında, orijinal filmin dünya çapındaki 859 milyon dolarlık hasılatını geride bıraktı. Devam filmi vizyona girdikten sadece 16 gün sonra dünya çapında tüm zamanların en çok hasılat yapan 19. animasyon filmi oldu. Bu haftanın başlarında, İçten dışa 2 Tüm zamanların en iyi 10 yerli animesi listesinde zirveye yerleşti ve şu anda 411,8 milyon dolarla listede 9. sırada yer alıyor. Dondurulmuş. Perşembe günü itibarıyla uluslararası gişe toplamı 451,3 milyon dolar Dün 45 yurt dışı pazara 16,6 milyon dolar ekledikten sonra.

Daha da etkileyici olan şey… İçten dışa 2 Orijinal 2015 filminin dünya çapındaki tüm gösterimini bu kadar kısa bir sürede geride bırakan ilk filmin toplamı, 2022’nin başlarından bu yana hiçbir Hollywood filminin vizyona girmediği Rusya’yı da içeriyor. Tersyüz İlki Japonya’yı da kapsıyor, ancak bu pazarın devamı 1 Ağustos’a kadar gelmeyecek.

Bu oranda, GÇ 2 Cuma günkü rakamlar açıklandığında dünya çapında 900 milyon doları aşacak. Gişe rekorları kıran bir filmin, Pazar günkü rakamlar da dahil olmak üzere 1 milyar doları aşması için bir yol var ve bu da onu şimdiye kadar bu dönüm noktasına ulaşan en hızlı animasyon filmi yapıyor.

READ  Jennifer Lopez Tutkulu Kabul İçin MTV Nesil Ödülü'nü Aldı; Aileye, hayranlara ve hatta karşı çıkanlara teşekkürler (video)

Perşembe yeni dış pazarlar ekledi Yeni Zelanda Neresi GÇ 2 Bir numaradan açıldı ve tüm zamanların en büyük üçüncü animasyon çıkış günü, Pixar için şimdiye kadarki en iyi gün ve tatiller dışında bir animasyon için şimdiye kadarki en yüksek çıkış günü oldu. Güçlü bir hafta sonu bekleniyor.

Perşembe itibarıyla ilk 10 yurtdışı pazarı şöyle: Meksika (71,1 milyon dolar), İngiltere (32,9 milyon dolar), Kore (32,2 milyon dolar), Brezilya (28 milyon dolar) İtalya (26,3 milyon dolar) Almanya (20,1 milyon dolar), ispanya (20 milyon dolar), Arjantin (17 milyon dolar), Fransa (17 milyon dolar) ve Çin (15,2 milyon dolar).

Hafta sonu boyunca takip edilecek daha fazla güncelleme.