Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPhone 15 Pro, daha önce söylendiği gibi katı hal düğmelerine sahip olmayabilir

iPhone 15 Pro, daha önce söylendiği gibi katı hal düğmelerine sahip olmayabilir

Geçen yıldan beri Apple söylentisini takip ediyorsanız, iPhone 15 Pro’nun geniş çapta beklenen bir iPhone 15 Pro olduğunu hatırlayabilirsiniz. Görünüşe göre Apple, iPhone’un fiziksel düğmelerini en az bir yıl daha değiştirmeyecek. içinde daha önce görüldü Apple tedarikçisi Cirrus Logic, “Önceki hissedar mektuplarında bahsettiğimiz ve bu sonbaharda tanıtılması planlanan yeni bir ürünün artık planlandığı gibi piyasaya çıkması beklenmiyor” dedi.

Cirrus, iPhone’un Taptic Engine’ine giren bileşenlerden birkaçını üretmesiyle tanınır. Apple, 2022’deki gelirinin yüzde 79’unu oluşturan şirketin en büyük müşterisi. Cirrus yatırımcılara ve analistlere yeni bir yüksek performanslı karma sinyal (HPMS) bileşeni (Tapic motoruyla aynı sınıf) üzerinde çalıştığını ve 2023’te akıllı telefonlara geleceğini söyledi. ürünün geleceği için “sınırlı bir vizyona” sahipti.

Raporlar, iPhone 15 Pro’nun bir dizi katı hal düğmesine sahip olacağını gösteriyor. , geçen sonbaharda şirketin bir sonraki amiral gemisi telefonundaki ses ve güç düğmelerini dokunmaya duyarlı düğmelerle değiştirmeyi planladığını söylemişti. Geçen ay ortak , Apple’ın “seri üretim öncesi çözülmemiş teknik sorunlar” nedeniyle planlarını değiştirmeye karar verdiğini belirterek. Hiçbir şey olmasa bile, bu gelişme, özellikle bir ürün duyurusundan aylar ve bazen yıllar önce dolaşan akıllı telefon sızıntılarına şüpheyle yaklaşmak için bir hatırlatmadır.

READ  'Süresi dolmuş' PS Vita ve PS3 dijital oyunları artık oynanamaz