Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPhone 15 Ultra, Pro’dan daha iyi görüntüleme özelliklerine ve performansa sahip olabilir, iOS 17 kodu ortaya koyuyor

güncellemek için:Bloomberg Mark Gorman LeaksApplePro’nun güvenilirliği eleştirildi ve LeaksApplePro’nun bir düzeyde güvenilir olduğunu düşünsek de, bu özel sızıntıyı bir tutam tuzla ele alsak iyi olur çünkü Gurman kanıtlanmış bir geçmişe sahip yerleşik bir gazetecidir.

Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor.

İddia edilen detaylar ortaya çıktı iPhone 15 serisi Ve Apple’ın akıllı telefon işletim sisteminin bir sonraki sürümü, iOS 17.
iOS 16 oldu serbest bırakma arabası, kullanıcılar hala sayısız sorun bildiriyor. Bu büyük bir güncelleme ve birçok yeni özellik ve görsel değişiklik getirdi. Bu ayın başlarında deneyimli gazeteci Mark Gurman, kod adı Dawn olan iOS 17’nin pek çok yeni özelliğe sahip olmayabileceğini söyledi.
tavsiye sızıntılarKarışık bir geçmişe sahip olan , iOS 17’nin kararlılık ve verimliliğe odaklanacağını söylüyor. Apple ayrıca Mail, Fitness, Wallet, Home ve Find my apps uygulamalarında değişiklikler yapabilir. İşletim sistemi ayrıca söylentilere göre AR/VR kulaklığı için yeni bir uygulama da içerebilir.

iOS 17 kodu, iPhone 15 hakkında ayrıntılar sağlar

Kod parçacıkları genellikle yayınlanmamış widget’lar hakkındaki bilgileri doğru bir şekilde ortaya koyuyor ve LeaksApplePro, iOS 17 kodunun 15. satır hakkında bilgi verdiğini söylüyor. Kaynaklarına göre iOS 17, altı iPhone modelini destekleyecek. Dinamik Ada. iPhone 14 Pro ve Pro Max, şu anda bu kesikliğe sahip tek Apple akıllı telefon modelleri ve bugün tüm iPhone 15 modellerinin Dynamic Island özelliğine sahip olacağına dair söylentilerle denizanası sızdırıldı.
İOS 17 kodu ayrıca 2023 serisinin USB-C bağlantı noktası için Lightning teknolojisini kaldıracağını ve standart modeller olan 6.1 inç iPhone 15 ve 6.7 inç iPhone 15 Plus’ı iddia eden önceki söylentileri doğruladığını doğruluyor gibi görünüyor. Benzer hızları destekleyecek Lightning konektörüne ve premium modeller olan 6,1 inç iPhone 15 Pro ve 6,7 inç iPhone 15 Ultra, daha yüksek kablolu aktarım hızlarına sahip olacak.
READ  Chris Evans, iPhone 12 Pro'yu çok ağır olarak adlandırıyor, Apple'a ana sayfa düğmesini soruyor

LeaksApplePro ayrıca iPhone 15 Ultra’nın gelişmiş görüntü işleme yazılımıyla gelebileceğini söylüyor. Bu, Ultra’nın Pro’dan daha iyi kameralara sahip olacağını gösteriyor gibi görünüyor.

Hem iPhone 15 Pro hem de Ultra tarafından desteklenecek olsa da 3 nm A17 Biyonik çipGörünüşe göre Ultra daha yetenekli bir sürüme sahip olacak, çünkü sızıntı yapan kişi “bu iPhone’daki çip, iPhone 15 Pro’dan daha fazla özgürlüğe sahip olacak” ve daha yüksek model, çipe ayak uydurmak için daha iyi bir soğutma sistemine sahip olabilir.
Bu, Apple’ın üst düzey modeller arasında daha fazla ayrım yaratacağına ve iPhone 15 Ultra’nın öne çıkabileceğine dair raporlarla uyumlu. periskop kamera ve titanyum yapı, artı Pro’dan daha büyük bir ekran ve daha büyük pil. Bu başarabilir 2023’ün en iyi özellikli telefonu.

Şirketin iOS 17’yi Haziran ayında Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda önizlemesi bekleniyor ve kararlı sürümün Eylül ayında iPhone 15 ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor.