Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

iPhone SE 2022: Yalnızca iPhone isteyenler için

iPhone SE 2022: Yalnızca iPhone isteyenler için

Apple’ın iPhone’u en önemli ürünüdür.

James Martin / CNET

2007’de piyasaya sürülmesinden bu yana, Apple’dan iPhone, uygun fiyata mükemmel bir cihaz olarak biliniyor. Ama içinde Apple’ın 8 Mart’taki “Performans Gizliliği” etkinliğiŞirketin dikkatini bunun yerine daha ucuz akıllı telefonuna çevirmesi bekleniyor: iPhone SE.

699 dolardan farklı olarak iPhone 13 veya 1099$ iPhone 13 Pro MaksiPhone SE, aşağıdakiler gibi üst düzey özellikleri etkilemek için tasarlanmamıştır: Ultra parlak ekranlarVe oda sensörü lazer veya makro fotoğrafçılık 399 dolardan çok daha düşük bir seviyede tatmin etmesi gerektiği kadar.

Apple’ın eski pazarlama müdürü Phil Schiller, “İlk iPhone SE, kompakt boyut, yüksek performans ve uygun fiyatın benzersiz kombinasyonunu seven birçok müşteri için büyük bir başarıydı” dedi. Bir basın açıklamasında söyledi En son yineleme iki yıl önce duyurulduğunda.

Apple ne hakkında elini kaldırmadı Bu bir sonraki iPhone SE Sahip olacaksınız, ancak öne çıkan bir özellik olarak 5G kablosuzu desteklemesi bekleniyor. Bu, son birkaç yıldır 5G telefon taşıyan herkes için eski bir haber gibi görünebilir. Ancak aynı fiyata bir telefon almaktan kaçınan insanları cezbedebilir. Ortalama aylık kira.

CCS Insight analisti, “Bu, tüm ıslıkları istemeyen insanlar için bir iPhone – sadece bir telefona ihtiyaçları var ve bu da kutuları işaretliyor” dedi. Ben Wood.

Apple’ın yıllar içindeki başarısının bir kısmının, farklı bir grup insanın istediğini sunan bir dizi ürün sunmaktan geldiğini de sözlerine ekledi. “Tüm Apple alıcıları, kendi üstün teknolojilerine sahip olmaları gerektiğini düşünmez” dedi. “Sadece bir iPhone istiyorlar.”

Potansiyel Apple iPhone SE yükseltmesi, uluslararası bir kargaşa zamanında geliyor. Şirketin etkinliği, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana Avrupa’nın en büyük savaşının merkez üssü olan Ukrayna’dan yaklaşık 6.000 mil uzaklıktaki Kaliforniya’daki merkezinden yayınlanacak. Rusya’nın kışkırtılmamış işgalinin neden olduğu mücadele, dünya hala COVID-19 salgınıyla mücadele ederken geliyor. Virüs, küresel aşılama çabalarının ortasında yayılmaya devam ediyor ve birden fazla kişiye bulaşıyor. 52 milyon kişi sadece geçen ay, çeyrek milyondan fazla insanı öldürüyor. Tedarik zinciri kabuslarından kurtulan iş liderleri, çalışan sağlığı ve enflasyonu artırmakHayatın ne zaman normale döneceğinden hala emin olmadıklarını söylüyorlar.

Hey Siri, bize bir ipucu ver!

CNET yorumcusu Patrick Holland, 2020 iPhone SE’yi ilk tanıtıldığında “Apple’ın sattığı tüm telefonlar arasında en uygun fiyatlısı” olarak nitelendirdi.

James Martin / CNET

5G ödeme

Yeni iPhone SE’nin Salı günü Apple’ın tek ürün duyurusu olması beklenmiyor. Şirketin ayrıca güncellenmiş tasarımlara, daha hızlı çiplere ve daha hızlı çiplere sahip yeni iPad’ler hazırladığı söyleniyor. Olası kablosuz şarj desteği. Ayrıca, Mac Mini’sinin güncellenmesi bekleniyor ve PC için 699 $ Bu, ayrı bir monitör, klavye ve fareye bağlanmak için tasarlanmış bir sehpa kitabından biraz daha küçüktür.

Ancak iPhone SE, yalnızca en düşük maliyetli iPhone’u değil, aynı zamanda şirketin 5G kablosuz ile çalışan en son ürün grubunu temsil ederek etkinlik sona erdiğinde en çok ilgiyi çekebilir.

Apple yöneticileri, telefon şirketleri ağ yükseltmelerine, yeni baz istasyonlarına ve diğer çabalara milyarlarca dolar yatırım yaptığından, birçok kişinin hala yeni kablosuz standardı yükseltmesi gerektiğine inandıklarını defalarca söylediler. Teknolojinin çalışmasını sağlamak.

Hücre taşıyıcıları da Eski 3G ağlarını kapatmaİlk iPhone ortaya çıkmadan önce bile tanıtıldı. Çoğu insan yıllar içinde 3G’den taşındı – operatörler ağ trafiğinin bir kısmının artık 3G cihazlarından geldiğini söylüyor – ancak eski telefonlarını kullanan bazı kişilerin yeni sürüme geçmesi gerekecek.

“Bu fiyat noktası ile ilgili değil – pazarda acil durum telefonu olan veya diğer insanların yaptığı gibi akıllı telefonlarıyla aşk ilişkisi olmayan bir segmentin olduğunun kabul edilmesidir” dedi.Carolina MilaneseCreative Strategies’te Analist. Apple’ın iPhone sahiplerine rakiplerinden çok daha uzun süredir ücretsiz yazılım güncellemeleri sunduğunu ve bunun da eski telefonların manuel veya ikincil cihazlar olarak dolaşımda kalmasına yardımcı olduğunu kaydetti.

Apple’ın iPhone SE’sinin daha da parlaması için tüm bunlar başka bir anı ekleyebilir.

Söylentilere göre iPhone SE 2022 hakkında daha fazla bilgi edinmek için, SE 2020 ile karşılaştırması şöyle. Artı, SE 2020, 2022’de hala iyi bir anlaşma mı? Ve Apple’ın bu hafta için mağazada başka neler olabileceğini merak ediyorsanız, bir göz atın En son iOS 15.4 söylentilerinin özeti.

READ  Nintendo Yamaları Krallığın Çoğaltma Hatalarının Gözyaşları