Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jada Pinkett Smith’in ayrıldığını duyurmasının ardından Will Smith’in ilk tepkisi

Jada Pinkett Smith’in ayrıldığını duyurmasının ardından Will Smith’in ilk tepkisi

Bayan Pinkett Smith ve Will Smith 1997’de evlendiler.

Jada Pinkett Smith geçtiğimiz günlerde kendisi ve kocası Will Smith’in 2016’dan beri ayrıldığını açıkladı. “Tamamen ayrı hayatlar” yaşadıklarını ve henüz “hazır olmadıkları” için bunu daha önce açıklamadıklarını ekledi. Yollarını ayırdıklarında “denemekten yorulduklarını” iddia etti. Ancak çift boşanmayı düşünmüyor. Şimdi Amerikalı aktör de buna yanıt verdi ve telefonunun bildirimlerle çaldığı sırada teknede uyurken çekilmiş bir videosunu yayınladı ve bu, çevrimdışı olduğunu belirtti.

Instagram’da yayınlanan videoda, “Kral Richard” aktörünün bir tekne kabininde uyuduğu ve şu mesajı okuduğu görülüyor: “Benim hakkımda eğlenceli gerçek: Neredeyse her yerde kestirebilirim.” Ayrıca videoda ayağa kalkıyor, dik oturuyor ve kameraya doğru başını sallıyor. Daha sonra güverteye eğilip tekneye binerken dalgaları izliyor. Bay Smith manzara hakkında “Evet, burası çok sıcak” diyor.

Oyuncu, yorumunda “Bildirimler devre dışı bırakıldı :)” diye yazdı.

Paylaşımı yayınlandığından bu yana 4 bine yakın beğeni ve 7 milyona yakın görüntüleme aldı.

Jada Pinkett Smith gönderiye iki gülme emojisiyle yanıt verdi.

Amerikalı yazar Mark Manson şunları yazdı: “Doğru. Buna tanık oldum. Bir adam, her yerde, göz açıp kapayıncaya kadar uyur.”

Pinkett Smith ve Will Smith 1997’de evlendiler ve iki çocukları var, 24 yaşında Jaden Smith ve 21 yaşında kızları Willow Smith.

Bir röportajda oyuncu, Chris Rock’ın bir ara kendisine çıkma teklif ettiğini de açıkladı. Boşanacağımızı sanıyordu, o yüzden beni aradı ve ‘Seni dışarı çıkarmak istiyorum’ dedi. Dedim ki: Ne demek istiyorsun? “Peki, sen ve Will boşanmıyor musunuz?” Dedim ki: Hayır Chris, bunlar sadece söylentiler. People dergisine “Korkunçtu. Bol bol özür diledi ve hepsi bu” dedi.

Röportaj, Bayan Pinkett Smith’in merakla beklenen anı kitabı Worthy’nin 17 Ekim’de yayımlanması öncesinde gerçekleşti.

READ  Pompeii kalıntıları arasında korunmuş fresklerle dolu bir ziyafet salonu | İtalya