Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Star Wars Jedi: Survivor, Steam’de performans sorunları nedeniyle eleştirildi

Star Wars Jedi: Survivor, Steam’de performans sorunları nedeniyle eleştirildi

Star Wars Jedi: Survivor, EA ve Respawn Entertainment tarafından Steam’de birkaç olumsuz yorumla eleştirildi ve kullanıcılar performans sorunları bildirdi.

2019’daki Jedi: Fallen Order’ın galaktik devam oyunu Survivor, şu anda Steam’de çoğunlukla olumsuz bir reytinge sahip ve 1216 kullanıcının yalnızca %31’i bunu tavsiye ediyor.

Steam kullanıcısı Dr. Taco Chocolate, “Oyun çok eğlenceli ama performansı korkunç” dedi. “3090 FE ve 5700x kullanıyorum ve bazı alanlarda 30 fps alıyorum. Diğer alanlarda bana çoğunlukla tutarlı bir 45 veriyor. Bu 1440p.”

Kullanıcılar ayrıca şikayetlerini dile getirmek için Reddit’e gittiler. Delicious_Pea_3706 “PC için performansla ilgili endişe yorumları geçerlidir” dedi. Survivor’u bir RTX 4090 ve bir AMD Ryzen 9 7900X3D üzerinde çalıştırmanın sadece kendisinin değil tüm bilgisayarın çöktüğünü gördüğünü söylediler.

“4090’ı Epic Settings ve Ray Tracing ile çalıştırmak bana yaklaşık 90 fps verdi, bu oldukça iyi, ancak çerçeve takılması çok sık oluyordu. Orta düzey donanımın ne kadar kötü olabileceğini hayal etmek istemiyorum.”

Diğer kullanıcıları bildir kazalar Ayrıca, ile birlikte Grafik sorunlarıVe “beklenmeyen hata” oyuncunun hikaye unsurlarını görmeden geçtiğini gören, onları ya bozuk bir oyun durumunda devam etmeye ya da ikinci seferde işe yarayacağı umuduyla önceki bir kurtarmayı yüklemeye zorladı.

Diğer kullanıcılar, oyuncu oyunun ilk ana alanından hareket ettikten sonra performans sorunlarının azaldığını söyledi. Steam Bike kullanıcısı, “İlk dünyadan sonra kesinlikle iyi gidiyordu” dedi. Başka bir kullanıcı olan Al-Fafshy, “Hikaye [and] Savaş, ilk alandaki performans eksikliğini telafi ediyor.”

Herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcılar da bulunmaktadır. Gildner99 Steam’de “Şu anda oyuna başlayalı üç saat oldu ve 3070’te oynarken herhangi bir takılma yaşamadınız,” dedi. “Şanslı olup olmadığımdan emin değilim ama sadece oyunu sevdim.”

READ  Donald Glover, Hypno-Hustler'dan Uyarlanan Örümcek Adam Filminde Rol Alacak - The Hollywood Reporter

Respawn, oyun için pek çok performans sorununu ele alan bir ilk gün yaması yayınladı, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazlasının yolda olduğunu da söyledi.

Ryan Dinsdale, IGN ve Birleşik Krallık haber editörü için serbest çalışan bir gazetecidir. Bütün gün The Witcher hakkında konuşacak.