Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

James Corden’ın New York’taki Balthazar restoranına girmesi kısa süreliğine yasaklandı.

James Corden'ın New York'taki Balthazar restoranına girmesi kısa süreliğine yasaklandı.

Süspansiyon

New Yorklu ünlülerin ve güçlü oyuncuların peşini bırakmayan Balthazar, Balthazar’ın restoranındaki “küçük Christine” ve “en nahoş müşteri” olarak nitelendirdiği çalışanları defalarca azarladıktan sonra komedyen James Corden’ı kısa süreliğine yasakladı. Tarih.

Balthazar ve diğer ünlü New York City restoranlarının sahibi Keith McNally, Instagram hesabında şunları söyledi: Posta Pazartesi günü, sık sık “86” müşteri olmadığını – yani birine hizmet vermeyi yasaklamak veya reddetmek anlamına gelir – ancak Corden’ın Fransız restoranında işçilere kötü davrandığı iki olaydan sonra kazandığını söyledi.

McNally, Haziran ayında Corden’ın bir tur içeceğin “bu saniye” gelmesini istediğini ve önceki içeceklerinin, ana yemeğini bitirdikten sonra yemeğinde bir saç bulduğu için yapılmasını istediğini söyledi. McNally, Corden’ın menajer için “çok kötü” olduğunu söyledi.

McNally, bu ay başka bir olayda Corden’ın karısıyla brunch için restorana geldiğini ve sunucularına sarılı omlette “biraz yumurta akı” olduğundan şikayet ettiğini söyledi. Çanak yeniden yapıldı, ancak yanlış tarafla gönderildi – salata yerine patates kızartması – bu da Corden için bardağı taşıran son damla oldu.

McNally’ye göre, müdürün kazayla ilgili raporuna atıfta bulunan Corden, uşağa “İşini yapamazsın! İşini yapamazsın!” dedi. “Belki de mutfağa gidip omleti kendim pişirmeliyim!” Corden sunucuda isyan ettiğinde, “konuları yumuşatmak” için ücretsiz bir bardak şampanya getirildi. Bölüm sunucuyu “çok titrek” bıraktı.

James Corden, The Late Late Show’dan ayrılmayı en zor karar olarak tanımlıyor

Corden temsilcisi, yorum talebine hemen yanıt vermedi. Balthazar’daki bir yönetici, Pazartesi gecesi geç saatlerde telefonla arandığında yorum yapmayı reddetti.

McNally’nin Corden yasağı, bir müşterinin restoranlarından birine girmesini önlemek için Instagram’a yaptığı ilk sefer değildi. Geçen yıl halka açık yasaklı New York’ta bir İtalyan restoranı olan Morandi’den dergi editörü Graydon Carter, Carter’ın 12 kişilik bir rezervasyona gelmediğini söyledikten sonra. (McNally o sırada öğle yemeğinin “kendisi için mükemmel” olduğundan emin olmak için fazladan işçi getirdiğini ve Carter’ın Balthazar da dahil olmak üzere restoranlarındaki diğer durumlarda rezervasyonlarına geri döndüğünü söyledi.)

READ  Salma Hayek, Çizmeli Kedi: Son Dilek'i tanıtmak için kürk trençkot giymiş zarif bir vücut sergiliyor.

McNally, en azından Instagram gönderilerinde ve tartışmalı ünlüleri savunmasında provokatör olmakla ün yapmış; Kızı Dylan Woody Allen’ı savundu Onu cinsel tacizle suçladılar. Bunun üzerine tepkiler ve Instagram’da bir kadına ‘fahişe’ gibi göründüğünü söylediği bir olay arasında, McNally Söylemek Daily Beast, Demokrat olmasına rağmen, “Kültürün ve politik doğruluğun ortadan kaldırılmasından nefret ediyorum” diyor.

Ama Pazartesi akşamı geç saatlerde, McNally dedi Komedyen özür dilemek için aradıktan sonra Corden yasağını geri çekiyordu. McNally, “bolca özür dilediğini” söyledi.

McNally, “İkinci şanslara çok güçlü bir şekilde inanıyorum.” Dedi. Kendisinden ve çalışanlarından “özür dileyecek kadar ünlü biri”nin “hiçbir yerden yasaklanmayı hak etmediğini” de sözlerine ekledi.

“Carpool Karaoke” klipleriyle yaygın bir üne kavuşan Corden, ayrılmak 2023 Yazına kadarki “The Late Late Show” un ev sahibi rolünden Nisan ayında duyuruldu.