Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Keith McNally, James Corden’ı ‘En Kötü Ajan’ Olduğu İçin Balthasar’dan Yasakladı

Keith McNally, James Corden'ı 'En Kötü Ajan' Olduğu İçin Balthasar'dan Yasakladı

Ünlü bir restoran sahibi ve Instagram uzmanı Keith McNally Ev sahibini gece geç saatlerde engelledi James Corden Restoranlarından birinden, personele karşı en az iki kaba davranış örneği gösterdi.

içinde Instagram paylaşımı Pazartesi günü McNally, Corden’ı “çok yetenekli bir komedyen” olarak övdü ve Briton’a “küçük bir adam” ve “restoran 25 yıl önce açıldığından beri Balthazar’ın sunucularının en kötü niyetli müşterisi” olarak dönmeden önce.

Manhattan’ın popüler SoHo semtinde bulunan Fransız restoranı, ünlüleri izlemek için bir yuvadır. Vogue dergisi Editör Anna Wintour ve aktris Sienna Miller, düzenli müşterileri arasında.

Görünüşe göre Corden artık o ünlü isimler arasında olmayacak.

“Sık sık 86 müşterim olmaz, [but] Corden bugün 86. McNally, restoran yöneticileri tarafından yazılan iki talihsiz Corden patlamasını detaylandırmadan önce mektubunda yazdı.

Bir raporda, ismi açıklanmayan bir yönetici Haziran ayında Corden’ın tabağında bir saç bulduğunu ve sadece “J” olarak tanımlanan başka bir yöneticiye gösterdiğini anlattı.

Corden G için çok kötüydü, dedi, ‘Bu saniye bize bir içki daha getir. Ayrıca şimdiye kadarki tüm içeceklerimize de dikkat edin. Bu şekilde, herhangi bir kötü yorumu havlayarak veya bunun gibi bir şeyle yazarım, ”diye yazdı yönetici.

9 Ekim tarihli bir başka olayda, Corden’ın karısının yumurta akı ile hafifçe lekelenmiş görünen sarılı omletinden şikayet etmesi için bir hizmetçiyi çağırdığı iddia edildi. Aynı gün Corden, New Yorker Festivali için şehirdeydi. 1 saat sohbet Yazar Rachel Sim ile.

McNally’ye göre yönetici, “Mutfak yemeği yeniden yaptı ama ne yazık ki salata yerine patates kızartmasıyla gönderdi” dedi. İşte o zaman James Corden sunucuya deli gibi bağırmaya başladı: ‘İşini yapamazsın! İşini yapamazsın! Belki de mutfağa gidip omleti kendim pişirmeliyim!’

Corden ve McNally temsilcileri The Daily Beast’ten gelen yorum taleplerine yanıt vermedi.

READ  Rumor Roundup Special Edition: MJF / AEW Drama Double or Nothing Weekend

Nisan ayında geri, Corden istifa edeceğini açıkladı ev sahibi olarak Gece gösterisi gelecek yıl CBS’de “uzun süredir” ayrılmayı düşündüğünü de sözlerine ekledi. 2019’da ortaya çıkan aktör ve komedyen kediler Ve geçen yıl yeni bir baskı kül kedisi Camila Cabello’nun başrol oynadığı, 2015’ten beri gece yarısı gösterisine ev sahipliği yapıyor.

McNally, Manhattan’da Pastis, Morandi ve Minetta Tavern dahil olmak üzere birçok yüksek profilli restoranın sahibidir. Restoran sahibi, düzensiz ve dürüst Instagram hesabıyla tanınıyor; burada bazen restoranlarından çerezler paylaşıyor ve bazen de Woody Allen adlı restorandaki arkadaşına ve sık sık misafirine sürekli desteği de dahil olmak üzere güncel olaylar hakkındaki tartışmalı görüşlerini paylaşıyor.

Geçen yıl, McNally Graydon Carter’ı restoranlarından yasakladı. Vanity Fair Editör Morandi’de 12 kişilik bir rezervasyon yaptı, ancak hizmete yardımcı olması için ek personel aramasına rağmen gelmedi.

McNally o sırada Instagram’da “Sana bir şey söyleyeceğim” yazdı. “Bu süslü piç kurusunun bir daha benim restoranlarımdan birinde rezervasyon yapmasına izin verilmeyecek. Asla.”

Carter daha sonra bir röportajda McNally’yi “yönünü şaşırmış” olarak nitelendirdi. İnsanlar.