Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Sam Wilson, Kaptan Amerika

Sam Wilson, Kaptan Amerika

Chris Evans, “Kaptan Amerika 4″te Steve Rogers olarak olası dönüşü hakkında spekülasyonlara kapılmıyor.

Cumartesi günü Evans, The Hollywood Reporter’ın “Kaptan Amerika 4” ile ilgili bir tweet’ine yanıt verdi, “Chris Evans’ın ilk Kaptan Amerika rolünü yeniden üstlenip üstlenmeyeceği belli değil.” Evans yanıtladı: “Sam Wilson, Kaptan Amerika.”

Ya Evans’ın Twitter oyunu güçlüdür ya da trollük yapıyor. İkincisini düşünmeye meyilliyiz çünkü neden büyük bir sürprizi bozalım? Ne zaman İlk olarak 2021’de bildirildi İlk İntikamcı olarak geri dönmek için görüşmelerde bulunduğunu, aynı şekilde tepki verdiğini ve tweet attığını söyledi.benim için haberler. “

Ayrıca okuyun:
‘Kaptan Amerika 4’: Marvel Studios Filmi Yönetmek İçin Julius Onah’ı Tıkladı

Evans’ın dönüşünün “Kaptan Amerika”nın yeniden çevrimi olması pek olası değil, daha ziyade ikinci bir film seçeneği olan isimsiz bir Marvel projesinde görünmesi.

Kaptan Amerika’yı 2019 filmi Avengers: Endgame’de en son gördüğümüzde Steve Rogers, şimdiki zamanda yaşlı bir adam olarak yeniden ortaya çıkmadan önce hayatını Peggy Carter (Hayley Atwell) ile barış içinde yaşamak için 1945’e gitti.

Avengers: Endgame tarafından belirlenen zamanda yolculuk kurallarına göre Kaptan Amerika’nın geçmişe dönüşü farklı bir zaman çizelgesi oluşturacak ve artık film evreninin bir parçası olmayacak. Bu, “Endgame”in mevcut zaman çizelgesine geri dönmek için bir zaman yolculuğu cihazı kullanması gerektiği anlamına gelir.

Ayrıca okuyun:
Anthony Mackie, Marvel filminde “Kaptan Amerika 4″te rol alacak.

Cap’in zaman yolculuğu platformunda yaşlı bir adam olarak görünmesiyle, “Endgame” sahnesi filmin kendi kurallarına göre oynanabilirdi. Ama o sadece bir bankta uzandığı için, film sadece hayatını yaşadığını ve doğru zamanda ortaya çıktığını öne sürüyor gibiydi. Bu sahnede kesinlikle bir zaman yolculuğu cihazı takıyor gibi görünmüyordu.

READ  Aşk Kördür yarışmacıları bir davaya göre sarhoşluğu, açlığı ve uykusuzluğu filme almaya zorlanıyor

Her iki durumda da, Steve Rogers’ın MCU’da bir geleceği varsa, Evans bize Twitter’da bundan bahsetmiyor.