Haziran 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jason Kidd’in akıl oyunları NBA Finallerinde başarısız oldu ve ayrıca Tiger Woods’la nadir görülen karşılaştırma

Jason Kidd’in akıl oyunları NBA Finallerinde başarısız oldu ve ayrıca Tiger Woods’la nadir görülen karşılaştırma

Darbe bülteni 📣 | Bu The Athletic’in günlük spor bülteni. Nabzı doğrudan gelen kutunuza almak için buradan kaydolun.


Günaydın! İstersen dokuz yıl orada kal.

Sen Uyurken: Celtics’in MVP’si…kim olursa olsun!


Şirketler: Scotty Scheffler Lines

Golf meraklıları (merhaba: 🙋) size “Tiger’dan bu yana en iyisi!” İlginizi çekecektir ancak makbuzları kontrol ettiğinizde genellikle onaylamadığınız halde inlemenize neden olacaktır. Golf tutkunu değilseniz işte beyzbol:

  • İfade: “Tiger Woods’tan bu yana en iyisi” bir spikerin şunu söylemesi gibidir: “Bob, 2004’ten beri saatte 105 mil hıza ulaşan ilk adam. Vay be!”
  • sorun: Tiger, 115 atışlık bir oyunda 105 atış yapan bir atıcıya benziyordu. Erişim 105 mil/saat Aynı değil. bu sadece Bize hatırlatır Her zaman yaptığı şey için.

Ancak Scottie Scheffler dün Memorial Gala’da kazandığında en azından şunu söyleyebiliriz: Tiger Woods böyle görünüyordu.

Gerçek “harika”! Al Jalila’dan istatistikler Atlet katkıda bulunan Justin Ray:

“Scottie Scheffler, 1962’deki Arnold Palmer’dan bu yana ABD Açık’a beş veya daha fazla PGA Turu zaferiyle giden ilk oyuncu, bu sezondaki büyük zafer de dahil.”

Scotty’nin sorunu şu: O bir kaplan değil ama kazanmak onun üzerine. Bir kaplan gibi.

Bugün ABD Açık haftası. Burada kal.


Bilmeniz gereken haberler

Alcaraz Grand Slam’de tarih yazıyor
21 yaşındaki İspanyol yıldız Carlos Alcaraz, dün Alman Alexander Zverev’i mağlup ederek ilk Fransa Açık şampiyonluğunu kazandı. Bu onun üçüncü Grand Slam şampiyonluğuydu ve onu tüm zamanların en iyisi olma yoluna sokan bir galibiyetti. İlk üç Grand Slam şampiyonluğunu üç farklı yüzeyde kazanan ilk oyuncu oldu.

Hurley Lakers’ın kararı yakında mı gelecek?
UConn koçu Dan Hurley ya Lakers’ın koçu olur ya da olmaz. ile buluştu Ekip cuma günüAncak hafta sonu hiçbir şey açıklanmadı. Önümüzdeki 24 saat içinde öğreneceğiz. Artıştan emin. Onu burada tut ve bileceksin

READ  AP İlk 25: Michigan, sıralamada Georgia'nın ardından 2. sıraya geri döndü; Ohio Eyaleti altıncı sırada

Daha fazla haber


Geri bildirim döngüsü: Soru şeklinde yanıtlanır.

Pazar anketimize oy veren binlerce kişiye teşekkür ederiz Tüm zamanların en iyi oyun programı – Emekli Pat Sajak’ın onuruna. Eğer onu engellemiş olsaydık, Pulse Sportsbook kesinlikle bir “Tehlikeye” maruz kalacaktı! Benim favorim, hatta belki “Jeopardy!” -üç yüz elli. Ama yaptık hayır Bu seviyede tam bir hakimiyet bekliyoruz. Sayılar:

Ezici şampiyona saygı duruşu niteliğinde bazı düşünceler:

  • “Tehlike!” Yıldız yaratma kapasitesine sahip ender gösterilerden biri. Şunu düşünün: şu anki sunucu, efsanevi Ken Jennings Kazanan seri Oldu 40 yıl Gösteri 1964’te başladıktan sonra. Yarışmacıların yenilene kadar kemerlerini korumalarına izin verilmesi yeni bir sansasyon yarattı.
  • James Holzhauer Oyunu boz Sadece birkaç yıl önce başka bir büyük çekişme yaşandı. Bu televizyonda meşru, gergin bir rekabet. Dün de söylediğimiz gibi: spor!
  • “Tehlike!” Bize Tord Ferguson’u verdi. Sana dönüyorum. İzler. (Ama cidden: Bu, çok kuşaklı bir kültürel mihenk taşı. Tepeye yapılan çağrılara bile bu gösterinin müziği eşlik ediyor.)

Ve evet, Giannis Antetokounmpo’nun kardeşi Thanassis’e bir oyumuz var. Bu sıçramayı açıklayabilir.


Bu oyunu izle

Stanley Kupası: Panthers’ta Yağcılar
20:00 ET’de ABC’de
Şu ana kadar Edmonton, 1. Oyunun tam kontrolüne sahip olmasına rağmen düştü. Bu, kaleci tamamen bilinçsiz olduğunda meydana gelen hokey benzeri bir şeydir. Daha sonra.

MLB: Royals’ta Yankees
20.00 ET’de MLB.tv’de
Evet, son birkaç gündür Yankees’e bu kadar ağır davrandığım için üzgünüm ama bu, AL’de şimdiye kadarki en iyi dört takımdan ikisi arasındaki bir seriyi başlatıyor.

Bu tür oyunlara bilet alın Burada.


Darbeli çekimler

Sabrina Merchant’ta yeni bir şey var WNBA Yeni bir 1 numaraya sahip olduğumuz güç sıralaması ve Brittney Greiner2024’teki ilk çıkışı, onu sahada 2-0 yenen Phoenix Mercury tarafından desteklendi.

READ  Flash: Kipyegon, Floransa'da 3:49.11 ile 1500 metrede dünya rekoru kırdı | raporlar

Amerikalılardan bahsetmişken: hafta sonu, Dodgers New York’tan üçte ikisini devraldılar ve taraftarları da Yankee Stadyumu’nun büyük bir bölümünü devraldı.

Bir sürü hafta sonu beyzbol gezisi. Hayranlar MLB Londra Serisi“Yolculuğum 1.200 dolara mal oldu ama burada olmamız gerekiyordu.”

Bekliyorum, Manchester United Diye devam ediyor Thomas Tuchel? Ne dağınıklık. Abarttığımızı düşünmeyin, şu yazıyı alıntılayalım: “Ama cidden, ne kadar karışık bir durum. Bu, Sir Jim Ratcliffe yönetimindeki United’da yeni bir aydınlanma döneminin başlangıcı anlamına gelmiyor muydu?

Hepsini 2024’te sunuyorum – “Bir dakika, hâlâ kolej futbolu mu oynuyorlar?!” Liderlik ekibi Miami dokuzuncu sınıf son sınıf öğrencisi. Yazım hatası değil.

Dünkü bültenin en çok okunanları: Bryce Harper, Londra’dayken Homerik tarzı kutlayın, diye açıklıyor.

Dün sitede en çok okunanlar: “Alexander Zverev davasının çözülmesi tenise istediği kesinliği vermiyor.”

Diğer bültenlerimize abone olun:

geri sıçrayan 🏀 | Sonlandırma | Tam zamanlı | Spor kulübü | Lastik kafası 🏁 | Cumartesiye kadar 🏈 | Kapsam Şehri 🏈

(Fotoğraf: Maddy Meyer/Getty Images)