Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jay ve Sessiz Bob Aktör Jason Mews Üzücü Bağımlılık Hikayesini Paylaşıyor – The Hollywood Reporter

Jay ve Sessiz Bob Aktör Jason Mews Üzücü Bağımlılık Hikayesini Paylaşıyor - The Hollywood Reporter

Jason Mews geçenlerde yıllar içinde uyuşturucu bağımlılığından bahsetti ve en iyi arkadaşı olan bir film yapımcısının da dahil olduğu özellikle üzücü bir hikaye paylaştı. Kevin Smith.

Şu anda 11 yıldır ayık olan oyuncu, dizinin son bölümündeki kavgasını samimiyetle anlattı. Steve veya Wild’a binin! Ses notasyonu.

Mewes en çok birkaç Smith filminde Jay ve Silent Bob ikilisinin yarısı olarak görünmesiyle tanınır. Mewes karakterini ilk kez dizide oynadı. katiplerSmith’in kariyerine başlayan 1994 siyah beyaz komedisi.

Mewes’in hesabına göre, Smith muhtemelen hem sağlığı için hem de Smith’in filmlerinde görünmek için onu birçok kez iyileşmeye zorlayarak hayatını kurtardı. inanç Ve Jay Ve sessiz Bob vuruş arkaDiğer şeylerin yanı sıra.

o diyor eşek Yıldız Steve-O, dostum kurtarma Bir bağımlı, birçok kez dibe vurdu, özellikle bir an, Şükran Günü’nde patladı.

Meuse, “Evinin önünde oturup ‘Seni içeri almak istiyorum ama bütün aile burada’ diye ağladığını hatırlıyorum” dedi. “Üstelik bir atlet giyiyordum ve izlerim vardı. Ve “Onları öyle göremiyorum” dedi. Ben de “Bir tabak Şükran Günü yemeğine gelemez miyim?” Hangisi gibi, yapamazsın. İşte, sana biraz yiyecek getireceğim. İlk defa bir süredir uyanık hissediyordum. +

Mews, Smith’in onu asla yargılamadığını ya da çektiği acı sırasında kendisini aşağılık hissettirmediğini açıkladı. Mews, Smith’in tedavi masraflarını da karşılayacağını söyledi ve arkadaşının sadece kendisini temizlemesini ve ailenin bir parçası olmasını istediğini açıkladı.

Meuse, “Yaşadığım tüm sıkıntılar, Kevin’in desteğini aldım ve bunun her şeyin sonucunda büyük bir fark yarattığını biliyorum” dedi.

Aşağıdaki tam bölümü izleyin.

READ  Kate Middleton, Buckingham Sarayı'nda 140 sterlinlik peridot küpeler takıyor