Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Wordle’ın bugünkü cevabı #247: 21 Şubat Pazartesi çözüldü

Wordle'ın bugünkü cevabı #247: 21 Şubat Pazartesi çözüldü

İyi ya da kötü bugün Pazartesi ve şaşırtıcı bir şekilde bir ay gecikti. Şubat ayına sadece bir hafta kaldı! Zaman nasıl bu kadar hızlı geçiyor?

Dürüst olmak gerekirse, sanmıyorum Sadece Çünkü eğleniyoruz. Günlük rutinde çok fazla mücadele ve öğütme var. Ama çözmek için günlük bir Wordle’a sahip olmanın zararı olmaz.

Wordle’ın bugünkü cevabı aslında değil kim? Hangi Zor – ama ilk dördü için iyi olduğunu düşündüğüm kelimelerle bile beş tahminde bulundum.

Wordle hala 2022’nin popüler viral bulmaca oyunu. Josh Wardle’ın küçük oyunu New York Times’a satıldı ama yine de bir zamanlar olduğu gibi havalı, şık ve reklamsız mini bulmaca oyunu – birkaç kötü söz dışında.

Wordle’ın bugünkü cevabı #247

Her zaman olduğu gibi, içeri girmeden önce sizi uyarmalıyım: spoiler bekliyor, spoiler pençeleri üzerinize inmeye ve güzel gününüzü tamamen bozmaya hazırlanıyor.

Artık uyarıldığınıza göre, bugün Wordle için bir ipucu: Bu Game of Thrones kötü adamlarına gelince, kitaplar ve şov birbirinden ayrıldı.

Ve cevap şudur. . . .

Bu oradaki en zor kelime değil, ama yine de beş tahmin gerektiriyor. Bunun temel nedeni, yalnızca birkaç karakterle (yanlış yerde) bile seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğin olmasıdır.

PIQUE, daha önce üç sesli harf içeren garip bir rastgele başlangıç ​​kelimesi olarak bulduğum bir şeydi. İlginçtir ki, ikinci sesli harfi – “O” – almak için iki tahmin daha yapmam gerekti ve bu noktada doğru yerde “T” olan dört doğru harfim vardı.

OTTER’i diğerinden önce düşünmemin nedeni basit: Su samurlarını seviyorum. Çok sevimliler. Oyuncu bir su samuru olarak ölmek ve reenkarne olmak ve denizde ve/veya nehirlerde su samuru arkadaşlarımla birlikte yüzmek ve eğlenmek istiyorum. Kaya su samurları.

Her neyse, doğru kelime şuydu: Başka Bir kelime, su samuru değil, bu yüzden su samurları hakkında şiirselleştirmeyi bırakacağım, onlar muhteşem, neşeli ve oldukları gibi mükemmeller. Umarım haftanıza başlamanız su samuru haftasının başlangıcı kadar harikadır, Wordler’larım! İyi ol!

Wordle ile ilgili daha fazla okuma:

beni takip edebilirsin heyecan Ve Facebook Ve Patreon’daki çalışmalarımı destekleyin. İsterseniz siz de yapabilirsiniz abone ol şeytani Substack ile ilgili Bülten Ve youtube kanalıma abone ol.

READ  "The Mandalorian"a Lizzo, Jack Black ve Christopher Lloyd'dan Küçük Oyuncular Ekleniyor - Son Tarih