Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Mandalorian Sezon 3, Christopher Lloyd’dan – The Hollywood Reporter

The Mandalorian Sezon 3, Christopher Lloyd’dan – The Hollywood Reporter

Christopher Lloyd Kariyerine başka bir bilim kurgu serisi ekler.

bu Geleceğe Dönüş Konu bir celp kağıdında Mandaloryalıve Disney’in + Yıldız Savaşları Görünüşe göre şu anda üçüncü sezonunu Güney Kaliforniya’da çekiyor.

DeLorean Trust’taki rolü için karakter detayları saklanıyor, ancak doğada konuk oyuncu olarak tanımlanıyor. Yorum için Lucasfilm’e ulaşılamadı.

Lloyd, zaman yolculuğu bilimcisi Dr. Emmett Brown’ı canlandırdı. Geleceğe Dönüş üçlemesi (1985-1990) ve rol onun uzun kariyerinin en kalıcısı oldu. Bilim kurgu cephesinde, kötü Klingon kaptanı Krug’u da oynadı. Star Trek III: Spock Arayışı (1984). Sitcom da dahil olmak üzere birçok Emmy Ödülü kazandı. Taksi (1978-1983). Son zamanlarda Bob Odenkirk aksiyon filminde rol aldı. hiç kimse Universal için, hem de George Clooney tarafından yönetildi ihale çubuğu.

Mandaloryalı Efsanevi franchise’lardan karakterler getirme rekoru var. Michael Bean, yıldız pozisyon veya sonlandırma, Örneğin, ikinci sezonun unutulmaz bir bölümünde yer aldı.

mandaloryalı, Baş yapımcılar Jon Favreau ve Dave Filoni, Kasım 2019’da Disney+’ın amiral gemisi olarak lansmanını yaparak abonelerin inanılmaz büyümesini sağlıyor. İkinci sezon, 2020’nin sonlarında prömiyeri ile devam etti, boba fett kitabı28 Aralık’ta çıkış yaptı. Mandaloryalı Pedro Pascal, Yoda’nın da üyesi olduğu uzaylı ırkından sorumlu genç Grogu ile ilişki kuran bir ödül avcısını canlandırıyor. Pascal’ın yanı sıra, dizinin ana karakterlerinin Carl Withers ve Giancarlo Esposito’yu içermesi bekleniyor.

Çıkış tarihi açıklanmadı Mandaloryalı üçüncü sezon. Lucasfilm şu anda 25 Mayıs’ta gösterime girmeye hazırlanıyor Obi-Wan KenobiBaşrolde Ewan McGregor.

READ  Bob Dylan, Nottingham konseri onuruna Jerry Lee Lewis'i kapsıyor