Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremiah Hall, Michael Dirk All-Big 12’nin birinci takımı, dokuz en güvenli All-Big 12 ödülü

Norman, Okla. – Bir çift Sooner Perşembe günü All-Big 12 ilk takımına seçildi. H paketi Yeremya Salonu ve kumarbaz Michael Durk O gruptaydılar, diğer yedi Suner ise All-Big 12 ikinci takım onurunu kazandı.

Hall, Charlotte, NC’den kırmızı gömlekli bir kıdemli, Fullback’te üst üste üçüncü yıl All-Big 12 Ödüllerini kazandı. Geçen yıl ilk takım seçimi ve 2019’da fahri ikinci takım oldu. Bu sezon 320 yard için 30 resepsiyona ve dört touchdown, 22 acele yarda ve beş taşıma puanına sahip. Dört Touchdown resepsiyonu Büyük 12’de 12. oldu ve hücum destekleriyle (tam arka / koşu paketi) yüksek oranda entegre oldu.

Dur, A. Dallas’tan kıdemli kırmızı gömlek, Bu sezon top başına ortalama 51.3 yard ile, kalifiye olmak için yeterli poundu varsa ulusa liderlik edecek (NCAA maç başına en az 3,6 pound ve ortalama 2,8). 33 kilosunun 19’u en az 50 yarda gitti ve sekizi en az 60 yarda gitti. Son iki yıldır Arizona eyaletinde ilk All-Back-12 takımı seçilen Türk, beş yaşına geldi. Oklahoma tarihindeki en iyi ve üçüncü en iyi skorlar da dahil olmak üzere bu sezon en iyi 14 tek maçlı kiraz kuşu ortalamaları (TCU’ya karşı 59.7 ve Teksas’a karşı 58.0).

(Her şeyi hızlı bir şekilde takip edin – bize kaydolmak için beş saniye ayırın Ücretsiz Çok Yakında Bülteni Şimdi!)

Diğeri, yakında tanınacak olan saldırı yan hakemini içeriyor Marki Hayes, Savunma Muhafızları İşaya Thomas Ve Perion Winfrey, Bekçi Brian Asamova, Dış Mekan Linebacker Nick Ponitto, Güvenlik Toller’ın Turner-Yel’i ve vurucu Cape Tuğla.

Bu sezon gözaltında kalan St. Louis, Mo, Suners’a 38.4 sayı (Büyük 12 lider), maç başına 446,0 yarda ve maç başına 265.3 pas yarda (her ikisi de Büyük 12’de ikinci sırada) yardımcı oldu.

READ  Turks ve Caicos Adaları'ndan Dominik Cumhuriyeti sağlık turizmine sağlıklı teşvik

Geçen yıl ikinci takım All-Big 12 unvanını kazanan Thomas, OU’yu 8.0 çuval (toplamda 56 kayıp yard) ile yönetiyor ve 11.5 mağlubiyetle (toplamda 66 kayıp yard) takımda ikinci. Oklahoma’dan bir Redshirt kıdemli olan Tulsa, 11 maça başladı ve üç zorunlu fumble ve dört pas molası ile takıma liderlik ediyor. Üç QB acil durumu ekledi ve toplam 38 stop (18 single, 20 asist) yaptı ve sekiz çuvalı Big 12’de beşinci.

Maud’dan kıdemli olan Winfrey, bu sezon savunma hattında bir güç oldu. 12 maçın tümüne başladı ve 11.0 mağlubiyet için 11.0 top ve 5.5 çuvalla takımda üçüncü oldu ve iki QB acil durumuna rastladı. Bu sezon toplam mücadelelerinin neredeyse yarısı (23’te 11’i) geride kaldı. Geçen hafta Oklahoma eyaletine karşı Scrimmage kadrosunun arkasındaki zorlayıcı tökezleme.

Ohio, Columbus’tan Redshirt Jr. Asamoah, toplam 89 müdahaleyle (54 tek, 35 asist) Suns’ın lideri. Budcus Ödülü yarı finalinde 4.0 kaybeden ve bir çorabın yanı sıra iki zorunlu tökezlemeyi yendi. Bu yıl 12 maçın 10’una başlayan Azamova, son üç haftada 35’i ve dördü TFL olmak üzere dokuz maçta en az altı kez mücadele etti.

Bonito, Ft. Lauderdale, Flor’dan bir Redshirt genç. Büyük 12’de ulusal üçüncü ve birinci oldu. Ford Lauderdale, Fla., Yapımcı, eski Buchgas Ödülü yarı finalisti, QB hücumunda (dokuz) takımı hızlandırdı ve 7.0 çuval (39 kayıp yard), bir pas atma ve zorunlu bir tökezleme kaydetti.

Teksaslı Hempstead, Turner-Yell sakatlığı ile neredeyse dört tam maçı kaçırmasına rağmen ilk All-Big 12 onurunu kazandı. Kıdemli oyuncu son üç sezonda (bu yıl dokuzu dahil) 30 maçta forma giydi ve 47 toplam etiketi (31 single) ve 2.5’e 2,5 yenilgi ile gitmek için üç takım rekoru kırdı. Sakatlıktan döndükten sonra değerini gösterdi, son dört maçta 22 durak, 1.5 TFL ve iki müdahale kaydetti.

READ  Araştırmacılar Türk'ün gizemini ortaya çıkardı

Lou Grossa Ödülü finalisti Bruck, bu sezon 24 şut ve 52 PAT denemesinden 18’ini yaptı. Ohio’lu Sardon’dan Redshirt Junior, en az 50 yarddan denemelerde 12 şut denemesinin 8’inde ve 5 koşuda 7’sinde 40 yard veya daha fazla gol attı. Ulusal Cephe’ye 50 yard veya daha fazla beş saha golüyle katıldı, ikisi 56 yarddan iyiydi. Brick, toplam 106 sayı ve maç başına ortalama 8.8 sayı ile tekme skorlamasında Büyük 12’ye liderlik ediyor.

Hızlı skorlar, istatistikler, haberler, canlı videolar ve daha fazlasını alın. CBS Sports Mobile Processor’ı indirin ve bugün ekibinizle ilgili en son gelişmeleri almak için burayı tıklayın.

Bu dokuz ve diğer Suners’ın 2021 sezonunda bir maçı kaldı, ancak baş antrenörsüz olacak. Lincoln Röle, Birkaç gün önce USC’de aynı pozisyon için ayrılanlar. Muhtemelen, PAC-12 Şampiyonasını kim kaybederse, Alamo Kupası Oregon veya Utah’a karşı son maç olacak.