Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jeremy Renner, kurtarma çabalarını iki komik Instagram mesajında ​​güncelliyor — Son tarih

Jeremy Renner, bugün paylaştığı iki Instagram videosunda da görüldüğü gibi her geçen gün daha da güçleniyor.

“Kingstown Belediye Başkanı”, “Yenilmezler” ve “Hawkeye” filmlerinin 52 yaşındaki yıldızı, 1 Ocak’ta üzerine 14.000 pound kar yağarak 30’dan fazla kemiği kıran bir kazadan dönerken eğitimine devam ediyor. .

Renner, gönderinin başlığında, “Güncelleme: Acıyı ilerlemeden (o lanet olası kırık bacak) çıkarmaya ve yeni parçaları küçük bir test sürüşü için almaya karar verdim,” dedi.

Renner, “Vücut bir mucize… Teneke Adam gibi hissetmeme rağmen, tüm yeni eklemlerim (kalçalar, dizler, ayak bilekleri, baldırlar vb.) için yağa ihtiyacım var” diye ekledi. “Bu ısınmadan sonra (PT’mi Söyleme)’ye basması için cesaretlendirildi. 😂.”

Renner’ın klibi, bacak kaslarını çalıştırmak için bir makineye bağlı bir silindir kullandığını gösteriyordu. Yanlara doğru bir çömelme pozisyonuna atlıyor, ardından makarayla birkaç set şınav çekiyordu. Ayrıca video bitmeden önce koştu ve biraz esneme yaptı.

Ayrı bir gönderide, normal hareketine geri dönmeye çalışırken düzgün bir şekilde yürürken kendini kesmeden önce bir koşu bandı kullanırken gösterildi.

Videolar, yorumlarda tezahüratlara yol açtı ve Ryan Reynolds’ın “BU MALZEME !!! ❤️❤️❤️” yazan bir mesajı da var.

READ  27 Haziran 2022 Pazartesi günü ham burçlarla birlikte üç burç