Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Jessica Chastain, ödül törenlerinde kendini sakladığı için eleştirildiğini söyledi

Jessica Chastain, ödül törenlerinde kendini sakladığı için eleştirildiğini söyledi

Oyuncu Jessica Chastain, ödül töreninde kendini sakladığı için eleştirildiğini söyledi. (Fotoğraf: Getty Images aracılığıyla ROBYN BECK/AFP)

Jessica Chastain, geçen sezon ödül töreninde maske takarken “politik bir açıklama” yapmaya çalışmadığını söylüyor.

the Sıfır karanlık otuz 46 yaşındaki Najma paylaştı hollywood muhabiriÜnlü Henrik Ibsen oyununda Broadway’de başrolü üstlenirken COVID-19 enfeksiyonunu önlemek için yüz maskesi taktığı görüldükten sonra çeşitli ödül törenlerinde bazı eleştiriler alan yıllık Tony Adayları yuvarlak masası, oyuncak bebek evi

“كنا نختبر كل يوم في عرضنا ، وحتى إذا لم تكن لديك أعراض ، وإذا كانت نتيجة اختبار COVID إيجابية ، فقد كنت بالخارج لمدة أسبوع – وكنت أقابل أشخاصًا عند باب المنصة طاروا من شنغهاي وسافروا من قالت تشاستين ، التي حصلت على ترشيح لجائزة توني عن دورها , “bütün dünyada. Bir hafta boyunca gösteriden uzak durmak mı? Bunun çok sorumsuzca olduğunu hissettim.”

Ancak herkes önlem alma içgüdüsünü anlamıyor.

“Bu yüzden Oscar’larda maske takıyordum. Bunun için çok eleştiri aldım. Pek çok insan benim siyasi bir açıklama yaptığımı düşündü. Ne düşündüklerini bilmiyorum,” diye paylaştı grupla.

Yuvarlak masaya da katılan Josh Groban, “Tiyatrocular biliyordu. Biz biliyorduk” diyerek içeri girdi.

“Pekala, pekala,” diye yanıtladı Chastain. “Size şunu söyleyeyim, en iyi yanı, sahne kapısındaki birinin bana üzerinde ‘Broadway’deyim’ yazan bir maske vermesiydi.” Ama evet, SAG Ödülleri, Akademi Ödülleri, pek çok insan “Ne yapıyorsun?!”

Ocak ayında Altın Küre Ödülleri’nde bir Twitter kullanıcısı, Chastain’in ışıltılı gümüş elbisesiyle eşleşen maskesinde bir fotoğrafını paylaştı. altyazı “Ve Altın Küre’de kimin COVID kapmadığını biliyor musunuz?”

Chastain gönderiyi retweetledi ve “Vay canına!”

Chastain, Altın Küre’de kırmızı halıda yürürken açıklamak Onun mantığı büyük partiyi örtbas etmektir.

READ  Foo Fighters, davulcu Taylor Hawkins'in ölümünden bu yana ilk yeni albümünü duyurdu.

“Şu anda New York’ta bir oyun oynuyorum. oyuncak bebek evi. “Nora’yı oynuyorum” dedi. Bunun için gerçekten heyecanlıyım. Hastalanma konusunda biraz gerginim ama maskemi taktım ve ikisini de yapıyorum. Ama aynı zamanda sahnede çok dikkatli olmalısınız çünkü beni hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum.”

Ödül töreninden sonra Colin Farrell, Brendan Gleeson ve Jamie Lee Curtis de dahil olmak üzere birkaç yıldız daha virüse yakalandı.

Chastain ayrıca Akademi Ödülleri’nde Gucci elbisesini siyah bir maske ile eşleştirdi, ancak hem kırmızı halıda hem de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü sunarken maskesiz göründü.