Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Joe Exotic, Tiger King’in Jailhouse ile Özel Röportajında ​​Hayatını Mahvettiğini Söyledi

Özel

Joe Egzotik

“Kaplan Kral” hayatımı mahvetti!!!

Hapishaneden sahte bir “komplo” hakkında konuşuyor.

Joe Egzotik Hayatını çevreleyen Netflix dizisinin başına gelen en kötü şey olduğunu çünkü halkın onun öldürmeye çalıştığını düşünmesine neden olduğunu söylüyor. Carol Baskın – Ancak, hapishanede ölme ihtimaliyle karşı karşıya olduğu için Carol dahil herkesi affetmiştir.

Joe Friday ile konuştuk, onu Fort Worth, Teksas’taki federal hapishaneden aradı… ve hayatını mahveden şeyin “Kaplan Kral” olmak olduğunu söyledi. Çektiği tüm içeriğin – “TK” dan yıllar önce – ayrı bir proje için olduğunu söylüyor ve ardından yapımcılar onun röportajını kullanarak dizideki diğer herkesi “Carol’u öldürmek için sahte bir komplo” yaratmak için ekledi.

Her şeyin TV reytingleri almak için yapıldığını söylüyor ve o yapımın planının masum kurbanı olduğu konusunda ısrar ediyor.

Bildirdiğimiz gibi, Joe şu anda kanserle mücadele Prostatından mesanesine yayıldığına inanılıyor… Ve ölümle yüzleşirken -yakın zamanda hayata döndürme emrini imzaladı- Carol’ı affetmenin bir yolunu bulduğunu söylüyor ve hatta Jeff Lowe.

Carol söz konusu olduğunda Joe, rekabeti iyi bir iş manevrasına yönlendiriyor -bunun hayvan kurtarma endüstrisinde yaygın olduğunu söylüyor- ve kendisinin ve CP’nin birbirinin peşine düşmekten kazanç sağladığını kabul ediyor.

Joe bize parmaklıklar ardındaki günlük hayatı hakkında bir fikir verdi – depresyonun onun için başka bir mücadele olduğunu söyledi. Ayrıca yıllar içinde bazı ilginç karakterlerle karşılaştığını söylüyor… kartel liderleri ve Ted KaczynskiAKA Unabomber.


Bir sonraki adıma gelince, hâlâ hapisten çıkmayı umduğunu ve nişanlısıyla evlenmek istediğini söylüyor. Seth Busey. Ayrıca 2024’te bir özgürlükçü olarak resmi olarak cumhurbaşkanlığına aday olacağı gerçeğini gündeme getirdi ve parmaklıklar ardında olmasına rağmen neden bu iş için doğru kişi olduğunu anlattı.READ  Cooper Noriega öldü: TikTok ve sosyal medya fenomeni 19 yaşındaydı