Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Selena Gomez, 2017’deki böbrek nakline bakıyor

Selena Gomez ve Francia Raisa’nın uzun bir geçmişi var. (fotoğraf: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

2017’de böbrek nakli olan Selena Gomez, bir kez daha bahsediyor. Babanla nasıl tanıştın? Oyuncu Francia Raisa böbreğini bağışladı.

Gomez, gösterinin Cuma günkü bölümünde söyledi Canım…aktivist Malala Yousafzai ve merhum moda dergisi Editör André Leon Talley. “Birinin donör olduğunu tahmin bile etmemesi fikri inanılmaz derecede bunaltıcıydı.”

the Sadece binadaki cinayetler Yıldız, bir anda “en iyi arkadaşının” potansiyel bir eşleşme olup olmadığını görmek için test edileceğini söylediğini ve ertesi gün gibi göründüğünü – aslında üç gün sonra – tıbbi yeşil ışık yakıldığını hatırladı. .

Lupus ile mücadelesinin bir sonucu olarak organ nakline ihtiyaç duyan Gomez, “İzlendiğimi hissettiğim anlardan biriydi” dedi. “Çok şanslı olduğumu biliyorum, bu yüzden pek çok insanın başına gelmediğini anlıyorum ve bu durumların bazılarının sonuçlarını ve bu durumların ne kadar ciddi olduğunu biliyorum, bu yüzden bunu hafife almıyorum.” başıma bu şekilde geldi.”

Akıl sağlığı konusunda da açık olan Gomez, Raisa’ya ait olanla eşleşen bir dövme ile dikildiği tarihi belgeledi.

Bölümün ne zaman çekildiği belli olmasa da, ikisinin arasının kötü olduğu yönündeki spekülasyonlardan yaklaşık dört ay sonra yayınlandı. Gomez, Kasım 2022’de yaptığı bir röportajda şunları söyledi: Yuvarlanan kaya Taylor Swift’intek arkadaşım Raisa’nın, alıntıyla ilgili bir Instagram gönderisine “ilginç” yorum yaptığı ve Gomez’in daha sonra yanıtladığı, “Üzgünüm, tanıdığım herkesten bahsetmedim. “

Kadınların yıllar önce Gomez’in bazı işleri yüzünden anlaşmazlığa düştüğü söylendi.”sağlıksız seçimlerSonra tekrar yakınlaşıyor (Başkan, Yahoo Life’a Temmuz ayında ameliyattan sonra diyetini ayarlaması gerektiğini söyledi.)

Ama Gomez’in şu anda nerede olduğu sorusu olmamalı.

Gomez, şovdaki nakil hakkında “Bulunduğum yere gelmem için olduğu gibi olması gerektiğini düşünüyorum,” dedi. “Başkaları için bir şeyler yapmak için bunu atlatmam gerekiyordu.”

READ  Billy Eichner 'Bros' Gay RomCom CinemaCon'da Gösterildi - Son Tarih