Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Galaksinin Koruyucuları yönetmeni James Gunn, Kevin Bacon’ın ‘Noel’i sevmediğini’ söyledi

Galaksinin Koruyucuları yönetmeni James Gunn, Kevin Bacon'ın 'Noel'i sevmediğini' söyledi
  • James Gunn, Kevin Bacon’ın Noel’i sevmediğini söyledi.
  • Bacon, Gunn’ın en son özel programı “The Guardians of the Galaxy Holiday Special”da yer aldı.
  • Ancak Gunn, Variety’ye Bacon’ın filmdeki evinin her zamanki evinden daha süslü olduğunu söyledi.

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Yönetmen James Gunn Kevin pastırması Noel’i yeni Disney+ özel bölümündeki karakteri kadar sevmiyor.

Bacon kendini oynuyor Marvel’in son özel bölümü, Drax (Dave Bautista) ve Mantis’in (Pom Klementieff) kaptanları Star-Lord’a (Chris Pratt) bir hediye olarak onu galaksi boyunca götürmesiyle Disney+ Cuma günü prömiyer yapacak.

Variety ile yeni bir röportaj sırasındaGunn’a, gerçek Bacon’ın filmde nasıl tasvir edildiğiyle karşılaştırıldığında nasıl olduğu soruldu.

Gunn, “Kevin Noel’i sevmiyor” diye yanıtladı. “Bu kısım bana komik geldi. Kevin, evi olması gereken bir yerde ortaya çıkıyor ve tüm bu devasa şişme oyuncaklarla dolu. Noel Baba, Bacon’ın Kevin’in Bacon evine hiçbir şekilde benzemeyen evinin her yerine kusuyor gibi görünüyor.”

Marvel yönetmeni devam etti, “Bu L.A.’nın görünüşü ve sadece Kevin değil. Ama Kevin çok iyi bir adam. Çok yetenekli, çok profesyonel, çok egosuz ve gerçekten iyi bir adam. Karakterin bu kısmı sadece Onun gibi.”

Peter Quill / Star-Lord rolünde Chris Pratt ve Drax rolünde Dave Bautista "Galaksinin Koruyucuları: Tatile Özel" Disney Plus'ta

The Guardians of the Galaxy: Holiday Special’da Chris Pratt ve Dave Bautista.

hayretBu, Bacon’ın bir Marvel filmindeki ilk görünüşü değil. Oyuncu, “X-Men: First Class”ta kötü adam Sebastian Shaw’ı canlandırdı. Ancak, “X-Men” yıldızı Patrick Stewart “Doctor Strange in the Multiverse of Madness”ta göründükten sonra bu filmin ana Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı olup olmadığı belli değil.

Gunn, Marvel Evreninde dolaşan iki Kevin Bacon olup olmadığını tartışmadığını söyledi.

John, “MCU’yu yöneten Kevin Feige hakkında beni gerçekten etkileyen şeylerden biri, en önemli şeyin onun önündeki proje olması,” dedi. “İleride bir şeyi nasıl yapacağınıza dair bir planınız olabilir, ancak önünüzdeki şeyi alt üst ederseniz, işe yaramaz.”

“Tatil sezonunun en iyi yanı Kevin Bacon ve bu, Kevin Bacon’ın daha sonra MCU’da farklı bir karakter olacağı anlamına geliyorsa, gerçekten önemli değil. O gerçek değil. Bunların hiçbiri gerçek değil. O, Kevin Bacon’ı oynamak için mükemmel bir insan. John Schneider’ı Kevin Bacon olarak seçseydik, bu işe yaramazdı.”

The Guardians of the Galaxy Tatil Özel prömiyeri Cuma günü Disney+’ta.

READ  Los Angeles'ta Nia Uzun Yüzeyler, Ime Udoka Hile Skandalı'nda Anne ve Oğluyla. Nia, Los Angeles'ta oğlu ve annesi Ime Udoka'yı aldatma skandalıyla uzun süre önce ortaya çıktı