Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Johnny Depp: Amber Heard mahkemeden iftira davasında yargılanmamasını istedi Johnny Depp jüri üyesi davasında

Johnny Depp: Amber Heard mahkemeden iftira davasında yargılanmamasını istedi Johnny Depp jüri üyesi davasında

Daha önceki bir dosyaya ek olarak Virginia, Fairfax County Devre Mahkemesi’ndeki 8 Temmuz tarihli mahkeme belgelerinde, Heard’ın avukatları, duruşmadan önce avukata gönderilen jüri listesindeki bilgilerin bir jüri üyesinin demografisiyle eşleşmediğini iddia etti.

15. jüri üyesi 1970 yılında doğmuş gibi görünüyor, ancak mahkeme belgelerine göre jüri üyesi olmak için çağrı, 1945 doğumlu aynı soyadına sahip biri içindi.

Notta, “Jüri 15, 11 Nisan 2022’de jüriye çağrılan kişi değildi ve bu nedenle jürinin bir parçası değildi ve bu duruşmada jüride düzgün bir şekilde görev yapamazdı.” “Bu nedenle, yargılama geçersiz ilan edilmeli ve yeni bir yargılama yapılması istenmelidir.”

Belgeler, 15. Jüri üyesi ile jüride görev yapmak üzere çağrılan kişinin aynı adreste yaşadığını gösteriyor.

Mahkemenin de kuşkusuz kabul ettiği gibi, jüri görevine çağrılmamış olsa da bir kişinin jüri görevine gelmesi ve özellikle böyle bir durumda jüri üyeliği yapması çok zahmetlidir” diye devam ediyor.

Mahkemenin duruşmadan önce iddia edilen hatanın farkında olup olmadığı belirsizdir.

CNN, yorum için mahkemeye ve Depp’in avukatına ulaştı. Depp’in avukatının Heard’ın teklifine yanıt vermesi için 30 günü var.

Mahkeme başvurusu, bireyin listelenen kişiyle aynı olmaması veya yazarın kimliğini doğrulamaması durumunda Heard’ın yasal sürecinin tehlikeye girdiğini savunuyor.

Heard ve Depp, geçen ay birbirlerine karşı açılan davalarda hakaretten sorumlu bulundular, ancak jüri, Depp’e 15 milyon dolar ve Heard’a sadece 2 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdi.

Geçen hafta bir dosyalamada, Heard’ın avukatları daha önce bir jüri üyesi için olası davayı gündeme getirmişti ve Depp’e verilen tazminatın aşırı olduğunu ve duruşmada asılsız olduğunu iddia etmişti. Ayrıca Depp’i “ima iddiaları yoluyla onu itibarsızlaştırmak için zamanlanmış ve yargısal olarak ayrıcalıklı ifadelere dayanmakla” suçladılar.

READ  WWE SmackDown özeti ve tepkileri: Unite, Shutdown, Aman Tanrım!