Haziran 27, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Johnny Depp ve Amber Heard’ın karalama davası: Heard’ın geri kalanının avukatlarının davası

Johnny Depp ve Amber Heard'ın karalama davası: Heard'ın geri kalanının avukatlarının davası

Salı günü, Warner Bros.’un bir bölümü olan DC Films’in başkanı Walter Hamadeh’in Mart ayında bantlanmış bir beyanı, Heard ile eski kocası Johnny Depp arasındaki karalama davasında jüriye verildi. Hamada, “Aquaman”ın şirketin şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan filmi olduğunu doğruladı. Stüdyonun, Heard’ı “Aquaman 2″de yardımcı yıldız olarak canlandırmayı asla planlamadığını ve Heard’ın rolünün yakında çıkacak olan “Aquaman the Lost Kingdom” filminde kesintiye uğramadığını söyledi.

Hamada Shahad, “Senaryonun 2018’de gerçekleşecek olan ilk geliştirme aşamasında belirlediğim film rolünün boyutu diyebilirim. Karakterin hikayeye katılımı, başından beri olduğu gibiydi,” dedi. dosyalama. “Senaryo geliştirmenin ilk aşamalarından itibaren film, Arthur ve Orm karakteri etrafında inşa edildi. Arthur, Jason Momoa ve Orm Patrick Wilson’du. Onlar her zaman filmin öncüleri oldular.”

Depp, 2018’de Washington Post’ta aktörün karalama iddiasında bulunduğunu ve işini kaybettiğini yazdığı bir köşe yazısında Heard’a 50 milyon dolarlık dava açtı. Heard, Depp’in Depp tarafından taciz edildiği iddialarını, işine mal olan iftira niteliğinde bir “aldatmaca” olarak nitelendirdiği avukatı tarafından yapılan açıklamaları öne sürerek, Depp’i 100 milyon dolara sattı.

Heard, “Aquaman 2″deki rolünün küçültüldüğüne inandığını ve post prodüksiyon aşamasında olan ve 2023’te çıkış yapacak olan filmde yer almak için mücadele etmesi gerektiğini söyledi. (CNN ve Warner Bros. ikisi de rol alıyor) Warner’s Brothers Discovery’den.)

Ancak Hamada ifadesinde, “Aquaman” filminin çekimlerinden sonra, Heard’in ikinci bölümdeki rolü hakkında bir tartışma yaşandığını ifade etti.

“Bence açılış açısından ilk filmde bu ilişkiyi yürütmeyi başardılar ama oraya ulaşmanın çok fazla çaba gerektirdiğine dair bir endişe vardı ve yeniden çalışmamız, daha iyisine sahip birini bulmamız bizim için daha iyi olur muydu? Jason Momoa ile daha doğal kimya ve devam edin.” bu şekilde ilerleyin.”

READ  Kendrick Lamar, 2022 'Big Steppers' turunun tarihlerini açıkladı

Hamada, ikilinin “Aquaman”da iyi bir kimyaya sahip olduğunu, ancak filmin kimyalarını “oluşturmak” için kurgu, ses tasarımı ve müzik dahil olmak üzere “post-prodüksiyon büyüsüne” dayandığını ifade etti.

Hamadeh dosyada “Bir film yıldızını film yıldızı yapan şey gibi. Onu gördüğünüzde anlarsınız. Kimya orada değildi,” dedi. “İyi bir kurgucu ve iyi bir yönetmen, doğru çekimleri seçebilir, doğru anları seçebilir ve sahneleri skora karşı bir araya getirebilir. Bir sahnedeki müzik büyük bir fark yaratır.”

Hamada ayrıca, Heard’in filmdeki rolünün ve tazminatını yeniden müzakere etme yeteneğinin, Depp’le olan kavgaya karışmasından veya Depp’in temsilcilerinin açıklamalarından etkilenmediğini de ifade etti.

Heard’ın avukatı konfor davası

Salı günü erken saatlerde, Heard’ın avukatları davalarını dinlendirdi.

Bu ay beş günlük bir sürece tanık oldu. Yanındaki tanıklar arasında geçen hafta jüriye bantlanmış ifadesini veren aktris Elaine Barkin de var. Parkin, 90’larda Depp ile cinsel bir ilişki içindeyken, bir keresinde aktörün bir tartışma sırasında duvara bir şişe şarap attığını gördüğünü belirtti.

Johnny Depp Salı günü mahkemede.

Heard’in Depp aleyhindeki karşı iddialarını reddetme başvurusu Salı günü reddedildi.

Ekibinin Çarşamba günü çürütücü tanıklar sunmaya devam etmesi bekleniyor ve şunları içerebilir: Kate MossDepp’in eski kız arkadaşı.

Cuma günü kapanış görüşmeleri bekleniyor.