Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bruce Springsteen ve E Street 2023 turlarını duyurdu

Bruce Springsteen ve E Street 2023 turlarını duyurdu

beklenildiği gibi, Bruce Springsteen E Street Band, Şubat ayında duyurulacak bir dizi ABD pist tarihini başlatmak için 2023’ün başlarında tekrar yola çıkacak, ardından 28 Nisan’da Barselona’da başlayacak Avrupa stadyum gösterileri ve ikinci bir Kuzey Amerika turu başlayacak. Ağustosda.

Said Springsteen: “Altı yıl sonra, gelecek yıl harika ve sadık hayranlarımızı görmeyi dört gözle bekliyorum. Efsanevi E Street Band ile tekrar sahneyi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Gelecek yıl ve sonrasında görüşmek üzere.”

Planlanan Avrupa istasyonları Barselona, ​​​​Dublin, Paris, Ferrara, Roma, Amsterdam, Landgraaf, Zürih, Düsseldorf, Göteborg, Oslo, Kopenhag, Hamburg, Viyana, Münih ve Monza’dır. İngiltere ve Belçika’daki ek şehirler ve teklifler daha sonra açıklanacak.

2023 tarihleri, Springsteen ve E Street Band’in Avustralya’da Şubat 2017’de gerçekleştirdikleri 14 aylık “The River” dünya turunu tamamlamalarından bu yana ilk canlı performanslarını gösterecek. Grup en son Aralık ayında “Saturday Night Live”da halka açık olarak oynadı. 2020’de son stüdyo albümleri “Letter to You”dan iki şarkı seslendirdiler.

Geçen yıl, tur başladığında 73 yaşında olacak olan Springsteen, grubun “The Legendary 1979 No Nukes Concerts” adlı filmini yayınladı ve Başkan Barack Obama ile “Insurgents: Born in the United States” kitabında işbirliği yaptı ve “Springsteen on Broadway” adlı şovunu yeniden canlandırdı. Geçen yaz New York City tiyatrolarının yeniden açılmasına yardımcı olmak için.

E Street Band’in üyeleri şunlardır: Roy Bittan – piyano, sentezleyici; Nils Lofgren – gitar ve vokal. Patti Silva – gitar, vokal; Gary Yetenek – bas gitar; Stevie Van Zandt – gitar, vokal; ve Max Weinberg – davullar; Soozie Tyrell ile – keman, gitar, vokal; Jake Clemons – saksafon; Charlie Giordano – konsollar.